Epik Fantazi Türünde Yazdığım Hikayeler

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Morningstar

"Işığın yokluğunda, gölgeler büyür."
Merhabalar arkadaşlar. Forumda bu konularla alakalı pek bir bölümümüz yok. Bende burayı uygun gördüm. 2013'ten beri yazarlığa meraklıyımdır. Acemice işte kafamı boşaltmak için yazıyorum ara sıra.

Düzenli yazamıyorum. Belkide şu ana kadar onlarca hikaye yazdım ama hiçbirine düzenli devam edemedim. Çok hızlı sıkılıp üşendiğimden. Herneyse işte dün baya bir hevesle yazmakta olduğum iki hikayemi wattpad'a taşıma kararı aldım.

Geçen senelerde de denemiştim wattpad'ı ama tutmadı. Şimdi tekrar deneyeyim dedim. Genellikle başlıkta da belirttiğim türde hikayeler yazarım. Diğer türlerde hiç mi yazmadın derseniz elbette yazdım ama beni gerçek dünyadan her zaman fazlası ilgimi çekmiştir.

Kendime ait oluşturduğum bir evrenimde vardı ancak ben sevdiğim rol yapma oyunlarının evrenlerinde kurguladığım hikayeler yazmaktan daha çok hoşlanıyorum. Ayrıca hazır bir evren varken sıfırdan oluşturmak oldukça zorlu. Biliyorum çünkü deniyorum.

Okumak ve destek olup eleştiri yapmak isterseniz çok sevinirim. Kendimi geliştirmem için iyi olur. Teşekkürler.

Linkler yazıların içindedir. Tıklayarak gidebilirsiniz.

Eski olan bayadır yazıyorum.

Yeni olanı.

Güncelleme:

Wattpad'a birkaç tane daha hikaye ekledim.

Witcher evreniyle alakalı bir seri

Kendi evrenim :)

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt