Epic'in Verdiği Kaç Bedava Oyundan Kaçını Oynadınız Bugüne Kadar? (Sohbet Konusu)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Utanmanızı gerektirecek bir durum yok arkadaşlar, ben de onlarca oyun aldım ama oynamak için sıraya koyduğum bir ton oyun olduğu için Epic'ten alıp da oynamadığım çok oyun var. :)

Ben bugüne kadar 88 oyundan sadece 1 tanesini oynamışım bugüne kadar.O da oynama listeme denk geldiği ve Türkçe yaması yapıldığı için Star Wars Battlefront 2'ydi.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ücretsiz verilen 205 oyundan sadece birini oynadım o da Elite Dangerous. Hala arada girerim. Oynamama sebebim benim de oynama listem çok uzun olduğu için Epic'e gelmedi. Normalde bu ay girmeyi düşünüyordum kütüphaneye ama elime Gamepass geçince oradaki oyunları çıkarmak istedim ne de olsa Epic'teki oyunlar kaçmıyor. Her ne kadar ben oynamamış olsam da tüm oyunları topladığım için arkadaşlarımın hesabımı kullandığı çok oluyor. :D

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
Sanırım sadece Ape Out'u bitirip, biraz nuclear throne'da takılmıştım ama düşününce epic games'in vermiş olduğu bir çok oyunu epic games dışında deneyimlemişim. Bunun asıl nedeni sanırım epic games launcher'a bir türlü içimin ısınmaması. Epic'te verilen oyunları daha çok oyun keşfetme amaçlı kullanıyorum :D Oyunu beğenirsem açıp başka şekilde indiriyorum :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ücretsiz verilen 205 oyundan sadece birini oynadım o da Elite Dangerous. Hala arada girerim. Oynamama sebebim benim de oynama listem çok uzun olduğu için Epic'e gelmedi. Normalde bu ay girmeyi düşünüyordum kütüphaneye ama elime Gamepass geçince oradaki oyunları çıkarmak istedim ne de olsa Epic'teki oyunlar kaçmıyor. Her ne kadar ben oynamamış olsam da tüm oyunları topladığım için arkadaşlarımın hesabımı kullandığı çok oluyor. :D
Valla ben de arada birine lazım olur diye ne kadar denk geliyorsam alıyorum. :)
Yalnız bunun ticaretini yapan da vardır illa ki.Zamanında GTA 5'i bilmem kaç hesapla alıp satışını yapanlar da vardı.

117 oyundan 6 Tanesini oynamışım. ( hiç birine para vermedim ama galiba biri steam de elimde olan Rocket league di epic sanırım satın almış oyunun yapımcı şirketini ve mecbur epic ten giriş yaptırdı. Aslında Onada para vermedim sadece epicin vermediğini belirtmek istedim :D )

Son düzenleme:
Tropico 5 oynamıştım sadece. Düzenli olarak her perşembe ücretsiz oyunu alırım.

Bilgisayarım çoğu oyunu açmıyor. İlerde güzel bir bilgisayarım olduğunda Epic kütüphanemdeki bir sürü oyunu indirip, deneyeceğim.

SELEN

If you think you can then you can.
Gta ve Hitman haricinde çoğunu daha önceden siteden indirip bitirmiştim. Sadece yeniden oynamak istersem güncellenmiş halleri için ve ilerisi için keşke alsaymışım dememek için kütüphaneye ekledim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt