EpicGames Platformunda Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
among us faciasından sonra frostpunk gibi kaliteli bir strateji oyunun gelmesi iyi oldu. Acaba haftaya hangi oyunu verecekler. Şöyle listeye baktım da Mount blade bannerlord ve Metro exodus'dan birisi gelirse çok makbule geçer.
M&B Bannerlord hala erken erişimde olduğu için geleceğini zannetmiyorum. Metro Exodus da hali hazırda mağazada indirimde. Epic, indirimde olan oyunları vermiyor genellikle. Bir de oyuna yeni nesil güncellemesi yeni geldi ondan da para kazanmaları lazım daha.

among us faciasından sonra frostpunk gibi kaliteli bir strateji oyunun gelmesi iyi oldu. Acaba haftaya hangi oyunu verecekler. Şöyle listeye baktım da Mount blade bannerlord ve Metro exodus'dan birisi gelirse çok makbule geçer.
Biz frostpunk diyoruz sen MB , Metro exodus diyorsun :D.

şansa bak 4 tane gizemli oyun verdiler sadece bi tanesi işime yaradı 2k21 2 tane aşırı dandik oyun controlü de ön siparişte almıştım zamanında oynanışı da souls mekaniğinden ilham aldığı için nefret etmiştim neyse o türü sevenler ve control ü orjinal deneyimlemek isteyenler için iyi en azından büyük bir yapım

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt