EpicGames Platformunda Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Screenshot_7.png

Sağdaki oyunu kaçırmayın arkadaşlar, alışımışın dışında bir oynanışı var.Düşük sistemlerde bile 60 fps çalışabilien bir oyun (İntel ekran kartı ve Pentium işlemcili laptopta oynanmıştır).

melihbass

Seviye 999
acaba bu oyunları neye dayanarak veriyorlar; şu olabilirmi bedava oyun verelim ama yüzde 90'î kalitesiz olsun bu platform bende olsa AAA kalitesin de 2 hafta da bir oyun verirdim ellam :)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
acaba bu oyunları neye dayanarak veriyorlar; şu olabilirmi bedava oyun verelim ama yüzde 90'î kalitesiz olsun bu platform bende olsa AAA kalitesin de 2 hafta da bir oyun verirdim ellam :)
Hocam adamlar 2 seneden uzun süredir ücretsiz oyun veriyor. Şu an 200e yakın oyununum var Epicte. Her zaman Rage 2 verecekler diye bir şey yok ki veremezler de. O kadar fazla AAA oyun yok. Beleş oyun alıyorsunuz daha ne olsun takılmayın böyle şeylere.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
wargame reddragon a diosan ayb ediosn krdşm mis gibi oyundur kendisi indirioz arkadaşlarla saatleri gömücez sen de dene derim

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Alien Isolation 2. kez ücretsiz veriliyor, almayan varsa bu sefer kaçırmasın derim.
Türünün en iyilerinden hatta belki de en iyisi. Sırf Xenomorph'un yapay zekasına hayran kalmak için oynanır. Tabii hayran kalayım derken oturduğunuz yerden zıplayabilirsiniz :D.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Geçen nesilde şaheser olarak sayılan nerdeyse her oyunu oynadım. Türlü türlü platformlardan oyunlar deneyimledim ama Pillars of the Earth kadar beni etkileyen oyun sayısı çok azdı. Yalnız Naughty Dog oyunları bende bu etkiyi bırakabildi. Hazır Epic'te bedavayken alın, oynayın. Cidden pişman olmazsınız, inanılmaz ötesi bir deneyim. Kaç yıl geçti, hala unutamadım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt