EpicGames Platformunda Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

GREY

[TechGuy]
Epic Games’in yeni haftalık ücretsiz oyunları . Watch Dogs 2, Football Manager 2020 ve Stick It To The Man. 24 Eylül TSİ 18.00’e kadar oyunları kütüphanenize eklerseniz, kalıcı sahibi olabilirsiniz.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/watch-dogs-2/home

https://www.epicgames.com/store/tr/product/stick-it-to-the-man/home

https://www.epicgames.com/store/tr/product/football-manager-2020/home
benim anlamadığım steam neden hala sessiz Epic Games baya yargı dağıtıyor.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Epic Games’in yeni haftalık ücretsiz oyunları . Watch Dogs 2, Football Manager 2020 ve Stick It To The Man. 24 Eylül TSİ 18.00’e kadar oyunları kütüphanenize eklerseniz, kalıcı sahibi olabilirsiniz.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/watch-dogs-2/home

https://www.epicgames.com/store/tr/product/stick-it-to-the-man/home

https://www.epicgames.com/store/tr/product/football-manager-2020/home
Epicstore ben yönetsem rdr 2'yi 1 saat içinde kutuphaneye ekleyenlere ücretsiz yaparım :)

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın Ferman? Acıkma.
benim anlamadığım steam neden hala sessiz Epic Games baya yargı dağıtıyor.
Epic Games'i severim ama Steam'in düzeyine gelmesi için daha çok ekmek yemesi lazım. Steam yılların programı, çok fazla ayar ve özellik var mesela en basitinden Epic Games'te önceden yüklü olan bir oyunu yüklü olduğunu gösteremiyorsun program oyunu yeniden yüklemeye başlıyor haa çözümü var mı? Evet var ama saçma bir şekilde uzatıyor Steam ise öyle değil şak diye doğrulayıp oynamaya devam ediyorsun.

Bu arada Epic böyle kaliteli popüler oyunları ücretsiz yapmaya devam ederse korsan işi de biter zamanla çünkü adam resmi legal şekilde indirmek varken neden Torrent seçsin hele ki Crack için aylar yıllar beklediğimiz bu zamanda.

iyi forumlar...

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Epic Games'i severim ama Steam'in düzeyine gelmesi için daha çok ekmek yemesi lazım. Steam yılların programı, çok fazla ayar ve özellik var mesela en basitinden Epic Games'te önceden yüklü olan bir oyunu yüklü olduğunu gösteremiyorsun program oyunu yeniden yüklemeye başlıyor haa çözümü var mı? Evet var ama saçma bir şekilde uzatıyor Steam ise öyle değil şak diye doğrulayıp oynamaya devam ediyorsun.

Bu arada Epic böyle kaliteli popüler oyunları ücretsiz yapmaya devam ederse korsan işi de biter zamanla çünkü adam resmi legal şekilde indirmek varken neden Torrent seçsin hele ki Crack için aylar yıllar beklediğimiz bu zamanda.

iyi forumlar...
epic store en az 5 yıl süresi geçen oyunları ücretsiz yapıyor dikkat ettiğim kadarı ile ki bu rdr 2 söylentileri de asılsız oldugunu ortaya çıkardı daha önce gta v de aynı şekilde ücretsiz yapıldı. Division da 2016 da çıkan bir oyun ve uplay de aynı mantık da ücretsiz yaptı demek istediğim bence orjinal oyunlar için en az 3-4 sene geçmesi lazım ki ücretsiz olsun.

GREY

[TechGuy]

iyi forumlar...
olay bitirmesi ya da geçmesi değil sağlam bir rekabet ortamı oluşturması her zaman müşteriye yarar. Daha fazla indirim ve ücretsiz oyun dağıtabilir. Şuan yapmıyorsa bile ilerde mutlaka yapacaktır :))

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
abzu kadar huzur veren başka bir oyun oynamamıştım denemeyen arkadaş varsa lütfen zaman ayırıp bir baksın :))
Zamanında oynamaya çalıştım ama ne o dönem canım 3A oyunlar oynamak istediği için oynayamadığım bir oyundu.Belki bir ara başlarım inşallah. :)

Bu arada benzer hissiyatı yaşatabilecek Gris ve Unravel oyununu da tavsiye ederim.Gris'i oynamadım ama teması, müzikleri ve oynanışında öyle olduğunu tahmin ediyorum.Unravel'ın her iki oyununu da oynadım.Gerçekten o kadar 3A oyunu dururken kendini oynatmayı başarmış güzel bir oyundu.

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
Zamanında oynamaya çalıştım ama ne o dönem canım 3A oyunlar oynamak istediği için oynayamadığım bir oyundu.Belki bir ara başlarım inşallah. :)

Bu arada benzer hissiyatı yaşatabilecek Gris ve Unravel oyununu da tavsiye ederim.Gris'i oynamadım ama teması, müzikleri ve oynanışında öyle olduğunu tahmin ediyorum.Unravel'ın her iki oyununu da oynadım.Gerçekten o kadar 3A oyunu dururken kendini oynatmayı başarmış güzel bir oyundu.
Gris tıpkı journal gibi bir oynanışa sahip tek fark 2d olması gayet güzel bir oyun. Unravelin ilk oyunuda gayet başarılıydı beğenmiştim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Gris tıpkı journal gibi bir oynanışa sahip tek fark 2d olması gayet güzel bir oyun. Unravelin ilk oyunuda gayet başarılıydı beğenmiştim.
Bahsettiğin oyun Journey galiba.Oyuna bir ara başladım da ne yapacağımı çözemeyince bırakmıştım.Oyundaki amacı anlayamamıştım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Journeydi adı doğru söylüyorsun ps3te oynamıştım. Hikayesini tam anlamamıştım ama oynanışı ve atmosferi çok sarmıştı beni
Öyle oyunların genelde hikayesi anlaşılmıyor hocam.Örneğin Limbo, Insıde, Little Nightmare gibi oyunların da hikayesi yok gibi bir şey.Mecburen kendi hayal gücünle anlamlandırmaya çalışıyorsun.Muhtemelen oyunları yapanlar da gizemli olması için böyle tasarlamışlar.Mesela Hotline Miami'nin de hikayesi çok anlaşılır değil ama hiç olmazsa konuşma var, alt yazı var.O da tıpkı Nolan filmleri gibi hikayenin oyuncular tarafından çözülmesini isteyen bir oyundu.Aşağıdaki kanalda buna benzer oyunlar için hikaye anlatımı mevcut hocam.Ordan bir şey edinilebilir diye düşünüyorum.

Oyunların ismini aratınca başka kanalların incelemerini de buldum bu arada.

GREY

[TechGuy]
Öyle oyunların genelde hikayesi anlaşılmıyor hocam.Örneğin Limbo, Insıde, Little Nightmare gibi oyunların da hikayesi yok gibi bir şey.Mecburen kendi hayal gücünle anlamlandırmaya çalışıyorsun.Muhtemelen oyunları yapanlar da gizemli olması için böyle tasarlamışlar.Mesela Hotline Miami'nin de hikayesi çok anlaşılır değil ama hiç olmazsa konuşma var, alt yazı var.O da tıpkı Nolan filmleri gibi hikayenin oyuncular tarafından çözülmesini isteyen bir oyundu.Aşağıdaki kanalda buna benzer oyunlar için hikaye anlatımı mevcut hocam.Ordan bir şey edinilebilir diye düşünüyorum.

Oyunların ismini aratınca başka kanalların incelemerini de buldum bu arada.
içerik güzel müsait bir zamanda göz atarım bu arada nolan demişken tenet düştü mü? Corona yüzünden sinemaya falanda gidemiyoruz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt