EpicGames Platformunda Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

nokar23

Torrent-Oyun.com
Bugün Epic'te Total War Troy hediye verilecek. Saat 18.00 gibi verilmeye başlanması bekleniyor arkadaşlar. Yeni çıkış yapan bir oyun. Sadece 24 saat sürecek ücretsiz kütüphaneye ekleme olayı. O yüzden kaçırmayın derim. Sonrasında ücretli satılacak.
Saat 16:00 ile bedava verilecek, ben aldım :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Beyler ben kaçırdım daha şimdi haberim oldu fazladan alan varsa hayrına verebilirmi?
Fazladan alan, GTA 5 muhabbettindeki gibi zaman dolduktan sonra satmak için almıştır.Ben oynamayacağım halde aldım ama hesabımdaki diğer oyunları oynayacağım için maalesef veremeyeceğim.

nik

Torrent-Oyun.com

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
valla 30 dan fazla oyun aldım epicden sonradan kimse orginal oyun almıyorsunuz torrentcisiniz falan demesin su an 34 tane orgınal oyunum var faturalı :)

OMAR

15 Ağustos 2004∞
bu epicgames boş bir site değil, bunların arkasında eminim çok güçlü kişiler var öyleki steamı bile satın alacak kişiler vardır
Çoğu oyun unreal engine tarafından yapıldığı için ve bu motor epic games'e ait olduğu için bir şey olmaz ayrıca oyun sektörünün büyümesi 150 milyar gibi bir rakamı geçtiği için Steam'ı almanın imkanı yok. Oyun sektörün de ki söz sahibi şirket şuan Steam bu yüzden kim Steam'i alabilir? Tabii ki de vergi kaçıran gerçek servetini asla açıklamayan insanlar var ama onlarda bu tarz ses getiren olaylara karışmaz yani dediğin şey mantıksız.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt