EpicGames Platformunda Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1.jpg

EpicGames Platformunda Dağıtılan Bedava Oyunlar[GÜNCEL-Son yorumlara ekleniyor]

Bu konuda epicgames platformunda dağatılan ücretsiz oyunları paylaşacağız ve bu ücretsiz oyunları kaçırmamaya çalışacağız :) Steam konusun da bir çok epicgames mesajı olduğu için bu platforma özel yeni bir sabit konu açmaya karar verdik.

Dağatılan oyunlar aynı şekil son yorumlara eklenecek.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ekran Alıntısı.PNG

23 aralık saat 19:00'da bitiyor Kütüphanenize eklerseniz süresiz sizin olacaktır.
fiyatı ₺19,00 Ücretsiz

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1577118546088.png

24 aralık saat 19:00'da bitiyor Kütüphanenize eklerseniz süresiz sizin olacaktır.
fiyatı ₺24,00 Ücretsiz

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1577203283317.png

24 aralık saat 19:00'da bitiyor Kütüphanenize eklerseniz süresiz sizin olacaktır.
fiyatı ₺33,00 Ücretsiz

Darryl Messer

Darryl Messer
Biz güzel oyun beklerken onlar verdiği oyunu bir daha vermeye başladı :)
Açıkça söylemek gerekirse tahmin ediyordum eskiden verdikleri oyunları tekrar vereceklerini. Şirketlerden fazla bir şey beklemeyin. Adamlar dağıtıyor sonuçta ama kaç kişi beğenip oynuyor? Verdikleri bir kaç oyun dışında benim ilgimi çeken yoktu.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Açıkça söylemek gerekirse tahmin ediyordum eskiden verdikleri oyunları tekrar vereceklerini. Şirketlerden fazla bir şey beklemeyin. Adamlar dağıtıyor sonuçta ama kaç kişi beğenip oynuyor? Verdikleri bir kaç oyun dışında benim ilgimi çeken yoktu.
Aynen öyle, sırf listemde dursun diye alıyorum. Daha birini oynamadım. Soma'yı oynamıştım onu da onlar vermeden önce (muhteşem bir oyundu). Ama bir şey diyemeyiz tabi bedava sonuçta adı üstünde. Ama keşke 12 tane vereceğine bir tane geçen yılın falan AAA oyununu hediye etseydi daha çok hayır duası alırdı :)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Şahsen Celeste vermeleri benim için iyi oldu, zamanında kaçırdığım tek oyundu. Yarın da Totally Accurate Battle Simulator verileceği söyleniyor.

asi55

Oyun Oynamak Güzel
Aynen öyle, sırf listemde dursun diye alıyorum. Daha birini oynamadım. Soma'yı oynamıştım onu da onlar vermeden önce (muhteşem bir oyundu). Ama bir şey diyemeyiz tabi bedava sonuçta adı üstünde. Ama keşke 12 tane vereceğine bir tane geçen yılın falan AAA oyununu hediye etseydi daha çok hayır duası alırdı :)
dedigin dogru tek yıla damga vurmuş oyun verebilirlerdi işte sizin yapamadıgınız biz yaptım ama nerede

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/totally-accurate-battle-simulator/home#

Son düzenleme:

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
tam xmas başlangıcı aslında bugün, büyük bir şey bekliyordum

31 aralık-1 ocak tarihlerinde damgayı vurmalarını bekliyorum o zaman...

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1577465968949.png

28 aralık saat 19:00'da bitiyor Kütüphanenize eklerseniz süresiz sizin olacaktır.
fiyatı ₺18,00 Ücretsiz

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Umarım sürprizi sona saklıyorlardır. Yoksa hakkını veremediler bu eventin daha.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt