Epic Games Satılık Hesap (23 Oyun Mevcut) [Kilitlendi]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki mevcut oyunların bulunduğu epic games hesabım satılıktır.

Uygun fiyata satış olacaktır ; 350-400 TL arası.

1.jpeg

2.jpeg

Kesin senindir kardeşim bu hesap.
Neden böyle bir düşüncede bulundun anlam veremedim? Oyunların çoğunu çeşitli kampanyalarda, indirim ile satın aldım. Çoğu haftalık olarak ücretsiz dağıtıldı zaten Epic Games tarafından, bilenler bilir. Sadece AC Valhalla + Red Dead için tümüyle para harcadım ve talep ettiğim ücreti de bu iki oyun üzerinden hesapladım. Steam varken çok kullanmak istediğim bir platform değil Epic açıkçası . Elimden çıkartmak için makul bir fiyata satış yapmak istiyorum. İsteyene zaten hertürlü kanıt vb. sağlanır alıcı olana. Bu tarz gereksiz ithamlara gerek yok dostum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Maalesef forum kuralları gereği forumda hesapta satışı yapmak yasak.Konuyu bu yüzden kilitlemek zorundayım.İsteyen arkadaşla özelden irtibata geçip alışverişini yapar.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt