TO Haber | Epic Games, 19 - 31 Aralık Arasında Tam 12 Oyun Hediye Edecek

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Epic Games, 19 - 31 Aralık Arasında Tam 12 Oyun Hediye Edecek

Daha öncesinde 2019 yılı boyunca her hafta oyun hediye edeceğini açıklayan Epic Games yeni bir sürprizini açıkladı. 19 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında 12 tane oyun hediye edecek.

2020 yılında haftalık ücretsiz oyunlara devam edip etmeyeceklerini bilmiyoruz ancak yeni yıl hediyesi olarak 12 tane ücretsiz oyun vermeleri mutlu edici.

Oyunların ne olduğu veya ne zaman erişime açılacakları belli değil ancak büyük ihtimalle 19 Aralık'tan itibaren her gün yeni bir oyun hediye edecekler. Şu anda Epic Games üzerinde The Wolf Among Us ve The Escapists oyunları 19 Aralık'a kadar ücretsiz olarak veriliyor.

Darryl Messer

Darryl Messer
Şu ana kadar verdikleri oyunların %95i çöptü bana kalırsa. Umarım bu sefer adam akıllı bir şeyler versinler. Ya da hiç vermesinler. 50 tane oyun var kütüphanemde 1 tanesini kendim aldım WWZ. Twom ve Batman serisi hariç adam akıllı bir oyun yok diye hatırlıyorum :D

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şu ana kadar verdikleri oyunların %95i çöptü bana kalırsa. Umarım bu sefer adam akıllı bir şeyler versinler. Ya da hiç vermesinler. 50 tane oyun var kütüphanemde 1 tanesini kendim aldım WWZ. Twom ve Batman serisi hariç adam akıllı bir oyun yok diye hatırlıyorum :D
Yiğidi öldür hakkını yeme dostum Alan wake, inside, limbo,Metro 2033 redux, Mutant Year Zero, rayman legends, ruiner, soma, subnautica, The wolf amang us, this war of mine, what remains of edith finch, abzu bu oyunların hiç biri çöp değil, bana kalırsa gayet tatmin edici oyunlar verdiler.

oyun verme değilde şu detroite falan tekrar indirim yapsalar alacam arkadaş 20 lira iken kaçırdım ben alamadım oynamak istiyorum şimdi crackte bana kalırsa baya sürecek gelmesi verdikleri oyunlarda beni saran oyunlar değil açıkçası yüksek ihtimal verecekleri 12 oyunda öyle olacak sevenleri vardır tabi mutlaka indirim yapmaları benim dhaa çok işime gelirdi

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Açıkçası 1-2 tanesi hariç gayet iyiydi bence. AAA çok az oyun verdiler ama bağımsızlar çok iyiydi. What Remains of Edith Finch, Subnautica, The Messenger ve dahası. AAA olarak da Batman oyunlarını vermişlerdi, Metacritic ortalaması herbirinin 90 civarlarında.

Theslimp

Torrent-Oyun.com
oyun verme değilde şu detroite falan tekrar indirim yapsalar alacam arkadaş 20 lira iken kaçırdım ben alamadım oynamak istiyorum şimdi crackte bana kalırsa baya sürecek gelmesi verdikleri oyunlarda beni saran oyunlar değil açıkçası yüksek ihtimal verecekleri 12 oyunda öyle olacak sevenleri vardır tabi mutlaka indirim yapmaları benim dhaa çok işime gelirdi
Üzülmene gerek yok ben satın almıştım. Oyunda optimizasyon sorunu var. Görüntü kalitesi düşük de olsa ultrada olsa hiç fark etmiyor görüntü kalitesi çok kötü. Fps düşüşleri çok. Kasma drop var.Oyun oynanmıyor.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
harbi rdr2 versinler pü

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Yani şimdi 65'e metro exodusu ve birde rdr2 yi düşünmüyor değilim. Fakat steam taraftarıyım ben. :/

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
60 lira hediye kupunu var 80 lira ve üstün oyunda yani 100 liralık bir oyun 40 liraya geliyor bende epic store da ilk adımı attım :D ac odyssey gold edition aldım 118 liraya geldi içinde ac 3 remastered ve seasonn pass paketi var yetti mi yetmedi 60 lira kuponda hediye etti mayısa kadar geçerli rdr 2 yi ps4 de almasam direl alırdım da şimdilik acelesi yok :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt