En Çok Görmek İstediğiniz Filmler Neler ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Gamer41x

Torrent-Oyun.com
STAR WARS KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC

George Lucas abimiz filmin haklarını geri alıp şu oyunun film üçlemesini yapsa tadından yenmez. Saçma sapan Kylo Ren ve Rey karakterleri yerine Darth Nihilus'u, Revan'ı ve Malak'ı görmek isterdim. Mark Hamill'in de gömdüğü 8. filmi söylemiyorum bile, gerisini siz düşünün.

BLADE 4

Marvel'in solo filmler çıkardığı zamanlar daha mı güzeldi acaba ? Saçma sapan Black Panther vb. ile uğraşana kadar şöyle R-rated yeni bir Blade filmi görmek isterdim. Bak Sony'e adamlar fıstık gibi Venom filmi yaptı.

MORTAL KOMBAT 3

Son yıllarda Ip Man dışında sağlam dövüş filmi kalmadı desem yeridir herhalde. Artık yeni bir Mortal Kombat filmi fena olmaz hani.

X-MEN REBOOT

Nedense bana Hugh Jackman olmadan çekilen tüm X-men filmleri saçma ve boş geliyor. Adam resmen Wolverine rolü için biçilmiş kaftan ve hatta Avengers'a katılmak istediğini bile söylemişti ama gel gelelim ki Fox'un batırdığı bir seriye dönüştü artık. Dark Phoenix hikayesini yine ısıtıp önümüze koyacaklar. Bana göre X-Men serisi Logan ile tarihe karıştı. Eğer X-Men devam edecekse buna Marvel dahil olup seriyi baştan yaratmalı.

RESIDENT EVIL REBOOT

Kardeşim Resident Evil demek koşan, bağıran, uçan zombiler değil, şehrin her yerini veya belli bir yeri kaplamış zombiler demektir. Hayatta kalmak için savaşan insanlar demektir. Süper güçlere sahip saçma sapan bir karakter üzerine kurulu bir seriye ben Resident Evil demiyorum. Artık adam akıllı korku türünde Resident Evil serisi gelmeli. Şu müziği dinlerken bile insan geriliyor.

FAST & FURIOUS REBOOT

Seri bana göre 5. filmi ile bitmiştir. O kadar saçma bir konuma geldi ki bu sefer sanırım uzaya gidecekler diye düşünüyorum. Paul Walker olmayan bir seriyi Jason Statham ve The Rock üzerinden yürütme çabasına girdiler artık. Nerede o sokak yarışları, nerede o driftler, modifiyeli arabalar ?

TRANSFORMERS

Transformers 5 faciasından sonra serinin battığını düşünüyorum. Az da olsa Bumblebee filmi ile toparlandı ama yine de yeterli değil.
Bana göre Sam karakteri olmadan bu seri bir hiç.

mankafa54

Torrent-Oyun.com
Star Wars ve Blade konusuna kesinlikle katılıyorum.Ayrıca Sin City 3,b.ku çıkmayacaksa Kill Bill 3 ve tabi ki Spawn filmlerini de görmek isterdim

Death

Elizabeth Olsen
Doom'un adam akıllı bir filmini bekliyorum :) Avatar 2 yi bekleye bekleye eridim zaten :D god of war filmi çıksa da sinemaya kapatsak benim beklediğim filmler bunlar

drogba22

Tengri Biz Menen
lotr ve hobbit ten sonra sillmarillion film serisinin gelmesini fena olmaz

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
lotr ve hobbit ten sonra sillmarillion film serisinin gelmesini fena olmaz
lotr ve hobbit filmleri gibi kitapla alakasız bir şey yapmıyacaklarsa çok sıkıcı bir film olur silmarillion bütünlük barındıran bir kitap değil belgesel tarzı bir şey çekebilirler dizi halinde.

Benim görmek istediğim filmler ise DarkSouls üçlemesi için üç film gerçi hangi sonu kullanıcaklar bilemem. Anket açılabilir bunun için internetten.

Darkleon1

Torrent-Oyun.com
Warhammer evrenini anlatan film yada dizi çıksa çoğu film mi arkasında bırakır

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
kaç aydır film izlemiyorum artık, youtubede eğitici videolar daha faydalı geliyor bana, öğreneceğim daha çok şeyler var, onları öğrenmeden başka bir şey izleyemem :rolleyes:

Death

Elizabeth Olsen
kaç aydır film izlemiyorum artık, youtubede eğitici videolar daha faydalı geliyor bana, öğreneceğim daha çok şeyler var, onları öğrenmeden başka bir şey izleyemem :rolleyes:
Film izlemeden olmaz bu kadar kendini zorlama biraz rahat bırak vücudu ilerde sıkıntısını çok çekersin

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt