Torrent-Oyun | Empire of Sin [CODEX] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Empire kapak 0.1.png

Empire of Sin [CODEX]
(+Repack'ler çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 5,4 GB + 9,1 MB DLC Pack

:pccikistarihi: 1.12.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/604540/Empire_of_Sin/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Romero Games ve Paradox Interactive'in sunduğu yeni strateji oyunu Empire of Sin, seni içkinin yasak olduğu 1920'ler Chicago'suna, gaddar yeraltı suç dünyasının göbeğine götürecek. Al Capone, Stephanie St. Clair ve Goldie Garneau gibi gerçek ve tarihten ilham alan on dört çete patronundan birinin yerine geç ve ayaktakımından üyeler seçip bir çete kur, suç imparatorluğunu inşa edip yönet ve muhitini rakip çetelere karşı koru. Zirveye tırmanmak için hangi yolu izleyeceğin sana kalmış; dalavere çevirebilir, vaatlerle akıl çelebilir ve korku salabilirsin. Sonra da zirveden düşmemek için ne gerekiyorsa yapman gerekecek; şansın açık olsun!

Role Bürün: Kurgusal ve gerçek hayattan gangsterlere dayanan on dört benzersiz patrondan birini seç ve içkinin yasak olduğu o meşum dönemin Chicago'sunda suç imparatorluğunu kurup yönetmeye koyul.

İmparatorluk Yönetimi: Günah İmparatorluğunu kur ve Chicago'nun yeraltı ekonomisini kurnazlık, kaba kuvvet veya kötü şöhretinle yönet. Kaçak içki dükkanı, tedarik zinciri ve kumarhane gibi işletmelerini strateji oluşturarak yönet.

Sıraya Dayalı Mücadele: Çeteni kur ve sıraya dayalı mücadelede kozlarını paylaşıp muhitini savunup genişlet; dilersen rakip çetelere mesaj da gönderebilirsin.

giphy.gif

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Contains moderate violence and mature themes.

:sistem_gereksinimleri:
1606850830058.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

emipre title2.png

:psnot:

DLC'ler için 2. torrent'i indirip update dosyasının içindekini oyunun kurulu olduğu yere kurup, crack'i uygulamanız yeterlidir.Repack'ler çıktıkça eklenecektir.
İyi oyunlar herkese.

GÜNCELLEME
FitGirl ve DODI (+Xatab) Repack eklenmiştir.Ekstra DLC kurmanıza gerek yoktur.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Oyun nasıl arkadaşlar? Paradox oyunlarını severim ama RPG savaş öğelerinden hiç hoşlanmam.

yorulmazfurkan

Torrent-Oyun.com
Oyun nasıl arkadaşlar? Paradox oyunlarını severim ama RPG savaş öğelerinden hiç hoşlanmam.
Alakasız gözükecek fakat ben oyunun mantığını Mount and Blade'e benzettim.Yanınıza alacağınız paralı farklı askerler var ,diğer aileleler ile savaş barış halinde anlaşmalar vesaire yapabiliyorsunuz , farklı skilleri kastırabiliyosunuz ve imparatorluk yükselme mantıgı mount and blade'e benziyor.Farklı yerleri satın alarak görevler falan atıyorsunuz o mekanlara.Kombatı ise her karakter sırayla bir kez vuruyor ve sıra diğerine geçiyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

HowNisCupe

Ashley Greene
İngilizcemi geliştirmek uğruna tadına varamayacağım bir oyun daha mukemmmel

TakoPlay

Just a Little Faith
Web sitesi
www.youtube.com

quty

Seviye 1
şu oyuna gelen yorumlara bile baktığımızda ülke olarak ingilizce eğitimimizin ne kadar yetersiz olduğunu görebiliyoruz. çok vahim.

XATAB versiyonunda save sorunu yaşıyorum. Kayıtlı oyunu açarken sorun oluştu diyip geri atıyor.
Var mı bir bilgisi olan ?

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...
şu oyuna gelen yorumlara bile baktığımızda ülke olarak ingilizce eğitimimizin ne kadar yetersiz olduğunu görebiliyoruz. çok vahim.
hiç öyle bir mecburiyetim yok ister inan ister inanma türkçe olan çoğu oyunu satın aldım para verceğim ürünü benim ülkemde satacaksa benim dilime saygı gösterip çıkaracak yok öyle dava ingilizce bilsem de düşüncem nettir

berkon18

Torrent-Oyun.com
Grafikler çok hoş, çizimler çok tatlı, olay kurgusu vb. gibi bir sürü artı yazabilirim bu oyuna ama sene olmuş 2020 abi Mount&Blade'de aynı şekilde birkaç saat ilerledikten sonra oyun kendi içinde koca bir döngüye giriyor. Yapabileceğiniz en max. şey tüm haritaya hükmetmek ama hiçbir çeşitlilik olmadan.. hikaye ve çeşitlilik kasılsa taş gibi bir oyun olurmuş ama yinede özellikle strateji ve benim gibi mafya hikayeleri severi varsa tavisye ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt