Emmanuel Eboué intihar etmiş!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Sabler

Torrent-Oyun.com
24hrsNews adlı haber sitesinin ilgili haberinde, 35 yaşındaki eski futbolcunun kız kardeşinin evinde kendini asarak intihar ettiği belirtildi.

Eboue yaşadığı maddi sıkıntılar hakkında, "Tanrı’dan bana yardım etmesini istiyorum. Aklımdaki düşüncelerden kurtulmama sadece o yardım edebilir. Evdeyim ama korkuyorum. Çünkü ne zaman polisler gelecek bilmiyorum. Sonuna kadar savaşacağım çünkü bu adil değil. Türkiye’de 8 milyon Euro’ya yakın para kazandım. Yaklaşık 7 milyon Euro’yu eve yolladım." ifadelerini kullanmıştı...

Maddi olarak büyük sıkıntılar yaşadığı bilinen Eboue'yi, Galatasaray teknik ekibi geçen sezon İstanbul'da ağırlamıştı...

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
Real Madrid'e attığı gol hâlâ aklımdan çıkmaz...

Ben de duydum haberi, doğru sanırım. Üzücü haber..

The Good

1881 - 193∞
Kimisi milyonlar kazanır sıkıntıya düşer..kimisi 1 lirayı bulamaz ömür boyu sıkıntı yaşar...Dünya çok tuhaf gibi..Toprağı bol olsun

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Haber doğru değil.. Kaynak : https://www.cnnturk.com/spor/futbol/son-dakika-ebouenin-oldugu-haberi-dogru-degil

Eski Galatasaraylı Emmanuel Eboue'nin hayatına son verdiği iddia edildi. Ancak bu iddia doğru değil.

24hrsnews adlı siteye dayandırılan haber eski bir haber.

Aynı iddia 2018 yılının başında Ocak ayında neredeyse birebir aynı metinle yine sosyal medyada yer almıştı.

Google'da yapılacak basit bir aramayla eski haberin yeni haber gibi sosyal medyada yayıldığı ortaya çıkarılabiliyor.

Ocak ayındaki haber de yine doğrulanmamıştı.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt