ekran kartı tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sontarz

Torrent-Oyun.com
merhaba arkadaşlar iki ekran kartı arasında kararsız kaldım
sizde gtx 1660 ti mı? yoksa rx 5700 mü?
karşılaştırmaların abaktığımda rx 5700 önde oluyo ama karar veremedim
daha önce amd ekran kartı hiç kullanmadım hep geforge gtx 750 ti ve şuan kullandığım 1050 ti var ama yükseltmek istiyorum
tavsiye verirmisiniz

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
işlemci ve güç kaynağın ne ben kendim rx 5700 kullanıyorum ve 1660ti nin epey üstünde bir performansı var oldukça memnunum bütçe durumuna ve oyunlarda kullandığın grafik çözünürlük vs durumlarına göre karar verebilirsin

1660 Ti ve RX 5700 yerine RTX 2060 alsan daha mantıklı olur. Hem RTX teknolojisi hem de DLSS ile birlikte neredeyse RX 5700 XT performansına yaklaşıyor üstüne 2 kat daha iyi grafik oluyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt