Ekran kartı tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Selam, arkadaşlar 5500 xt ve gtx1650 super arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Gtx1650 super alırsam msi gaming x modeli düşünüyorum

5500 xt letgoda sıfır buldum 1500 diyor xfx modeli

XFX modelinde soğutmayla alaklı iyi yorumlar görmedim ,öte yandan 2 kartta bir birine çok denk fps testlerinde bazı oyunlarda 1650 super öndeyken bazı oyunlarda 5500xt önde ama onlarda 5-6 fps lik az farklar. 5500 de tercih etsen gtx 1650de tercih etsen MSi modelleri her zaman soğutma bakımından iyidirler. Benim tavsiyem nvidia olduğu için gtx 1650 superden yana.

sting_stingg

XFX modelinde soğutmayla alaklı iyi yorumlar görmedim ,öte yandan 2 kartta bir birine çok denk fps testlerinde bazı oyunlarda 1650 super öndeyken bazı oyunlarda 5500xt önde ama onlarda 5-6 fps lik az farklar. 5500 de tercih etsen gtx 1650de tercih etsen MSi modelleri her zaman soğutma bakımından iyidirler. Benim tavsiyem nvidia olduğu için gtx 1650 superden yana.
benim aklımdanda gtx 1650 geçiyor 23 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç nvidia kullanmadım hep amdydi monitörüm freesync fakat birde gtx1650 de arka plaka yok keşke koysalarmış

benim aklımdanda gtx 1650 geçiyor 23 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç nvidia kullanmadım hep amdydi monitörüm freesync fakat birde gtx1650 de arka plaka yok keşke koysalarmış
İlk olarak arka plakaların olup olmaması çıkan kartlarla alakalı değil o kartları üreten farklı markalarla alakalı. İkinci olarak gtx 1650 nin arka plakaları olan modelleri var, Asus Tuf ve Gigabyte Windoforce modellerine bakabilirsin 2 sindede arka plaka var.

Son olarak Monitörün eğer desteklenenler listesinde var ise artık Freesync monitörler artık Gsync olarakta kullanılabiliyor, googleden bakıp kontrol edebilirsin monitörünü.

sting_stingg

İlk olarak arka plakaların olup olmaması çıkan kartlarla alakalı değil o kartları üreten farklı markalarla alakalı. İkinci olarak gtx 1650 nin arka plakaları olan modelleri var, Asus Tuf ve Gigabyte Windoforce modellerine bakabilirsin 2 sindede arka plaka var.

Son olarak Monitörün eğer desteklenenler listesinde var ise artık Freesync monitörler artık Gsync olarakta kullanılabiliyor, googleden bakıp kontrol edebilirsin monitörünü.
teşekkür ediyorum cevabınız için 1650 modelini alacağım gibi duruyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt