Ekran Kartı Sorusu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Yorumlara göre güvenli diyen çok. Ama attığın link te açıklama kısmında şu yazıyor.

Ürünler 20li Kutular halinde ithal edilmiştir.
Ürünlerin Tekli kutuları Kahverengi (Saman) kutular şeklindedir.
Ürünler kesinlikle kullanılmamış SIFIR ürünlerdir.

Ben almazdım. 2 bin gibi bir tutarı riske etmem.

alperella

Torrent-Oyun.com
Ben sitedekş olaydansa şunu merak ediyorum: Bu Nvidaianın tanıtımlardakş baz modeli gibi çıkarılan tek küçük fanlı bu ekran kartları genellikle ucuz oluyor. Bunlara bir isim verilmiş mi ve bunlar neden ucuz?

Library_367158

Ben sitedekş olaydansa şunu merak ediyorum: Bu Nvidaianın tanıtımlardakş baz modeli gibi çıkarılan tek küçük fanlı bu ekran kartları genellikle ucuz oluyor. Bunlara bir isim verilmiş mi ve bunlar neden ucuz?
Muhtemelen saf-hiç dokunulmamış halini kastediyorsun.Genelde üstlerinde sadece küçük bir fan vardır.Yalnız öncelikle bu küçük fanın diğer 'pazarlamacı' markalara oranla daha düşük bir soğutma sağladığını bilmelisin.Neden daha ucuza satıldığının da nedeni henüz bahsettiğim pazarlamacı firmalar tarafından markalanmamış olması.Ürün MSI-Asus-Gigabyte-Zotac gibi markaların eline geçtiği zaman daha pahalı oluyor çünkü bunun içine kartın yeni tasarımı dahil oluyor [tek fanlı-çift fanlı], firmanın kendine ait soğutma sistemi dahil oluyor, reklamı dahil oluyor [sitelerdeki reklam ve pazarlamalar], satıcı mağazalarla olan anlaşmalar falan dahil oluyor, vergisiydi, mağazanın kârıydı falan derken baya bi' fark oluşuyor yani.

alperella

Torrent-Oyun.com
Muhtemelen saf-hiç dokunulmamış halini kastediyorsun.Genelde üstlerinde sadece küçük bir fan vardır.Yalnız öncelikle bu küçük fanın diğer 'pazarlamacı' markalara oranla daha düşük bir soğutma sağladığını bilmelisin.Neden daha ucuza satıldığının da nedeni henüz bahsettiğim pazarlamacı firmalar tarafından markalanmamış olması.Ürün MSI-Asus-Gigabyte-Zotac gibi markaların eline geçtiği zaman daha pahalı oluyor çünkü bunun içine kartın yeni tasarımı dahil oluyor [tek fanlı-çift fanlı], firmanın kendine ait soğutma sistemi dahil oluyor, reklamı dahil oluyor [sitelerdeki reklam ve pazarlamalar], satıcı mağazalarla olan anlaşmalar falan dahil oluyor, vergisiydi, mağazanın kârıydı falan derken baya bi' fark oluşuyor yani.
Linkini paylaştığım sitedeki kart markasız da değil. Beğendiğim zotac markasına ait bir kart. Fikriniz için teşekkür ederim. Konu hakkında farklı düşüncesi ve bilgisi olanları da beklerim

Library_367158

Linkini paylaştığım sitedeki kart markasız da değil. Beğendiğim zotac markasına ait bir kart. Fikriniz için teşekkür ederim. Konu hakkında farklı düşüncesi ve bilgisi olanları da beklerim
Rica ederim.Dediğin ürüne baktığımızda görünürde sadece isim olarak bir farklılık var.Yani Zotac sadece pazarlama olarak kendi ismini yapıştırıp satıyor ürünü.Piyasaya baktığımızda ünlü markaların ortalama 4,5-5 sattığını görüyoruz.Bunun da nedeni dediğim gibi daha ünlü olmaları [reklamı da iyidir demektir bu] artı tasarım ve soğutma bakımından farklı olmalarından kaynaklanıyor bu fark.Alınır mı diye soracak olursan; ben olsam bu riski almazdım.Ha deneme süresi gibi bir şeyi varsa alıp oyunlardaki sıcaklık değerlerini ölçebilirsin.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt