Ekran kartı sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Yiğit Efe

Torrent-Oyun.com
İyi forumlar öncelikle üç gün önce internetten sıfır powercolor rx 570 4gb modelini aldım bugün elime geldi fakat taktığımda ekran kartına güç gelmedi.
öncesinde karttan dedğilde dönüştürücüden şüphelendim 6 pin to 8 pin dönüştürücü ile gücü sağladım ancak kabloyu bilgisayarcıya götürdüm ve test etti sorunsuz çalışıyordu şimdide anakarta uyumsuz diye düşünüyorum ama bilgisayarı actığımda ekran kartının fanları bile dönmüyor sorun ekran kartında mı yoksa anakart mı uyumsuz

Sistem:
işlemci i5 760
anakart asus p7p55lx 1101
psu thermaltake 500w
ram 10gb hi level 1333mhz
ekran kartı ??

pc calısıyor ekran kartı calısmıyorsa 3 secenek var
1- 8 pinlik girişten güc gelmiyor
2-ekran kartının güç girişi bozuk
3-anakart pcie girişi bozuk

ekran kartını taktın power tusuna bastın pc hic calısmıyorsa
tek secenek ekran kartın kısa devre yapıyor power korumaya geçip gücü kesiyor
2. gibiyse ekran kartı direk garantiye
1. gibiyse onunda çözümü emaneten bi ekran kartı bulucan taktın calıstı direk 2ye yönelcen
anakartsa tamir yada yeni yeni sisteme doğru bakablrsin bütcen dogrultusunda

Yiğit Efe

Torrent-Oyun.com
pc calısıyor ekran kartı calısmıyorsa 3 secenek var
1- 8 pinlik girişten güc gelmiyor
2-ekran kartının güç girişi bozuk
3-anakart pcie girişi bozuk

ekran kartını taktın power tusuna bastın pc hic calısmıyorsa
tek secenek ekran kartın kısa devre yapıyor power korumaya geçip gücü kesiyor
2. gibiyse ekran kartı direk garantiye
1. gibiyse onunda çözümü emaneten bi ekran kartı bulucan taktın calıstı direk 2ye yönelcen
anakartsa tamir yada yeni yeni sisteme doğru bakablrsin bütcen dogrultusunda
Eski Kartımı Taktım Sorunsuz Sistem Açılıyor Dönüştürücü Kablo Sorunsuz. Bilgisayarcı Arkadaşta Olan Bir Pc de Test Ettik. Pazartesi İade Edeceğim Kartı. Pc de Her Şey Sorunsuz Fakat Ekran Kartına Güç Bile Gelmiyor Hani Kartın Fanları Dönse Anlarım O bile Olmadı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt