Ekran Kartı Sıcaklığım 90 derece!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar Asus'un Rx 480 ekran kartına sahibim (Strix). Ekran kartı boştayken 50,55 derece aralarında dolaşıyor ama oyuna girer girmez maksimum 15-20 dakika içerisinde 85 ile 90 arasını buluyor. İşlemci ve Ekran kartının macununu bugün yenilettim. Sorun nedir acaba?

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
AMD driver ayarlarını mı kullanıyorsun sadece ? Ve o driverde fan ayarlarını manuel olarak yaptın mı ?

SpAwN17

Torrent-Oyun.com
Bende de olmuştu. Pc format attım ve Optional sürümü değil Recommended sürümü yükledim sorun düzeldi. Trojen ve Optional sürüm sıkıntı yapıyor.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Fan hız değerlerini bozuyordu bende. Donanım olarak da sıkıntı olmuş olabilir. Denemeden bilemeyiz değil mi?
Mining virüs arka planda ekran kartını vs kullanabiliyor.Bunu birkaç forumda gördüm.Maden yapar gibi kullanıyor.

Son düzenleme:

Cesa367

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Asus'un Rx 480 ekran kartına sahibim (Strix). Ekran kartı boştayken 50,55 derece aralarında dolaşıyor ama oyuna girer girmez maksimum 15-20 dakika içerisinde 85 ile 90 arasını buluyor. İşlemci ve Ekran kartının macununu bugün yenilettim. Sorun nedir acaba?
Bende de XFX RX 480 Var Senin ki gibi ısınıyordu Termal macun sürdüm biraz rahatladım bence termal macunu değişmelisin

GREY

[Get Schwifty]
Fan ayarları ne durumda? Macunu kime/nereye yenilettiniz?
eğer arkadaşın sorduğu soruya cevap verseydin konu bu kadar uzamazdı kardeşim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt