Ekran Kartı Önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Yiğit Efe

Torrent-Oyun.com
Ekran kartım sonunda yandığı için sisteme yeni kart alacağım bütçem 1700 liraya kadar önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler

sontarz

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bendede intel i7 4790 işlemci var ekran kartım ise gtx 1050 ti ama artık son cıkan oyunlarda ful ayarlarda oynayanmıyorum hatta orta ayarlarda ble zorlanıyo - ekran kartımı yükseltsem işlemci aynı kalsa performans artarmı? ve ekran kartı öneriniz nedir

emrecan123

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bendede intel i7 4790 işlemci var ekran kartım ise gtx 1050 ti ama artık son cıkan oyunlarda ful ayarlarda oynayanmıyorum hatta orta ayarlarda ble zorlanıyo - ekran kartımı yükseltsem işlemci aynı kalsa performans artarmı? ve ekran kartı öneriniz nedir
artar bütçe söylersen öneri yazarız.

RUBENム

真島吾朗
i7-4790 günümüzde bile hala çok güçlü bir CPU'dur. GTX1660Ti takabilirsiniz.

Ekran kartım sonunda yandığı için sisteme yeni kart alacağım bütçem 1700 liraya kadar önerilerinizi bekliyorum

Teşekkürler
RX570'den üstü darboğaz yapacaktır. Sınırınız RX570.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt