Ekran Görüntüsüne Arka Plan Ekleme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resimdeki gibi resme arka plan eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

Ekran görüntüsü aldıktan sonra ; ekleme yapmak için arka plan gerekiyor bunu nasıl yapabilirim ? ( yazı , ok işareti eklenecek ekran görüntüsüne )

Resim Linki : https://imgyukle.com/i/EjwerM
1123221.png

Bunun için Adobe Photoshop CC önerebilirim sana. Rahat bir şekilde görsellerini düzenleyebilirsin.

@~ßluèMooN~
ekran görüntüsü almak için dediğin programı kullanıyorum ;
benim yapmak istediğim farklı. ben resme zemin eklemek istiyorum
yani ekran görüntüsü aldıktan sonra düzenleyeceğim zaman resmin dışına çıkıyor yetersiz kalıyor ya da yazılar içiçe giriyor. bunun için ekran görüntüsünü bi zemine aktarıp etrafında boşluklar kalmasını istiyorum yukarıdaki resim gibi.

( eklediğim örnekteki gibi ekran görüntüsünün altındaki gri alan gibi alanlar eklemek istiyorum )

@TOkadir

photoshop konusunda acemiyim. başka basit olan yok mu ?

@~ßluèMooN~
ekran görüntüsü almak için dediğin programı kullanıyorum ;
benim yapmak istediğim farklı. ben resme zemin eklemek istiyorum
yani ekran görüntüsü aldıktan sonra düzenleyeceğim zaman resmin dışına çıkıyor yetersiz kalıyor ya da yazılar içiçe giriyor. bunun için ekran görüntüsünü bi zemine aktarıp etrafında boşluklar kalmasını istiyorum yukarıdaki resim gibi.

( eklediğim örnekteki gibi ekran görüntüsünün altındaki gri alan gibi alanlar eklemek istiyorum )

@TOkadir

photoshop konusunda acemiyim. başka basit olan yok mu ?
Yazı ve okları dediğim programdan ekleyebiliyorsun. Dikdörtgen ekleyip onun içine de yazabilirsin ya da Photoshop programı kullanman lazım.

Anlattıklarını yapabilmen için Photoshop programını ısrarla önerebilirim sana. Zor bir program değil merak etme :)
@TOkadir

şimdilik bu zemin meselesini halledeyimde ilerde bakarım photoshop'a.

bu bahsettiğim zemin ekleme olayını nasıl yapacam ? ( örnek video ya da resimli anlatım yok mu ? )
istersen uzaktan bağlanıp photoshop ile gösterebilirsin senin için uygunsa ? ( photoshop kurulu bigün öğrenirim diye ama bakamadım adam akıllı orasıda ayrı mevzu :D )

@TOkadir

şimdilik bu zemin meselesini halledeyimde ilerde bakarım photoshop'a.

bu bahsettiğim zemin ekleme olayını nasıl yapacam ? ( örnek video ya da resimli anlatım yok mu ? )
istersen uzaktan bağlanıp photoshop ile gösterebilirsin senin için uygunsa ? ( photoshop kurulu bigün öğrenirim diye ama bakamadım adam akıllı orasıda ayrı mevzu :D )
Zemini hazırlamakta bir şey yok. Solid bir görüntüye efekt vererekte oluşturabilirsin Googleye "Simple background" yazarakta istediğini kullanabilirsin.

Zemini hazırlamakta bir şey yok. Solid bir görüntüye efekt vererekte oluşturabilirsin Googleye "Simple background" yazarakta istediğini kullanabilirsin.
peki bu simple backround 'u nasıl görüntüler bozulmadan ekran görüntüsünün arkasına ekleyecem ?

@TOkadir

şu olayı baştan sırayla anatabilir misin ? ( yapmam gerekenleri )
bide ek olarak kendim simple background gibi nasıl arka planlar yapabilirim ?

@TOkadir reis sağolsun yardımcı oldu..
@TOkadir reis çok çok teşekkür ederim..

Konu Kilitlenebilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt