Efootball PES 2020 | BYPASS VERSION 1.08.01 YENİ GÜNCELLEME DATA PACK 8.0 FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Pes 20 bypass yöntemi hala çalışıryorsa Pes 21’i üzerine alabilir miyiz? Bir arkadaş pes 20 varsa daha uygun fiyatlı demişti. Sonradan 21’e güncelleme geldiğinde sıkıntı çıkar mı acaba?
Yöntem olarak soruyorsan bir ihtimal bu Lite sürümün üstüne bypass yapma yöntemi, bypass'ı icat edenler tarafından tekrar kullanılarak 2021 de oynanabilir hale getirilebilir ama bunun için bypass'ın da güncellemeyle birlikte güncellenmesi gerekiyor.O da dediğim gibi ihtimal dahilinde.

Web sitesi
www.facebook.com
Yöntem olarak soruyorsan bir ihtimal bu Lite sürümün üstüne bypass yapma yöntemi, bypass'ı icat edenler tarafından tekrar kullanılarak 2021 de oynanabilir hale getirilebilir ama bunun için bypass'ın da güncellemeyle birlikte güncellenmesi gerekiyor.O da dediğim gibi ihtimal dahilinde.
cs rin de bi kullanıcı method bulduğunu ve üzerinde çalıştığını açıkladı hadi bakalım ne varsa yine p2plerde var

SELEN

If you think you can then you can.
Anladım teşekkür ederim. Riske atmıyım normal satın alıyım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Beyler oyunu ve bypass'ı kardeşim için yüklemiştim fakat son zamanlarda teklemeler olmaya başladı.Fps'de bir değişiklik yok, sabit 60 fps.Son bypass'ı da attım ama durum hala aynı (ekstra bir şey yüklenmedi).Sorunun nedenini veya çözümünü bilen var mı?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
güncel bypass var mı lite yeni indirdim en güncel bypass atabilir misiniz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aktif hala çalışıyor mu acaba ?
Evet hala çalışıyor.Yaklaşık 1,5 haftadır kardeşim oynarken fps düşmemesine rağmen teklemeler oluyordu (yukarıdaki yorumumda yazdığım gibi).Geçen internetimiz gittiğinde tekrar oynamaya başladı.Ama bu sefer o teklemelerden eser kalmamıştı.Yani anlayacağınız sorun yaşayan varsa ethernet kablosunu çıkararak oynaması gerekiyor.

Steam'de farklı farklı update'ler olarak satışa sunulmuş.Fazla detayını bilmiyorum aşağıdaki linkten bakabilirsin.Korsana henüz düşmedi bu arada.

https://store.steampowered.com/app/1259970/eFootball_PES_2021/

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bypass hala güncel mi? Herhangi bir sıkıntısı var mı? Arkadaşımla online olarak kapışmayı düşünüyoruz?
Yukarıda belirttiğim gibi hala oynanabilir durumda fakat oynamadığım için online kısmı ne kadar efektif çalışıyor bilmiyorum malesef.Oynayan arkadaşlar bilgilendirecektir diye tahmin ediyorum.

bmland58

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyun Steam üzerinden kaldırılmış Pes 2021i bilgisayarım kaldırmıyor 2020 indirmemin bir yöntemi var mıdır ? Yoksa uğraşmayıp 2019 mu indireyim ?

SELEN

If you think you can then you can.
Arkadaşlar oyun Steam üzerinden kaldırılmış Pes 2021i bilgisayarım kaldırmıyor 2020 indirmemin bir yöntemi var mıdır ? Yoksa uğraşmayıp 2019 mu indireyim ?
Kendim almadım ama durmplay üzerinde 63.72 TL'ye satın alınıyor. İsterseniz bir araştırıp bakın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt