Efootball PES 2020 | BYPASS VERSION 1.08.01 YENİ GÜNCELLEME DATA PACK 8.0 FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tazmanya46

!!Kimseye Güvenme!!
Bypass dosyalarını tekrardan ana oyunun dizine at (son sürümü).Eğer işe yaramazsa Steam'den dosya bütünlüğünü kontrol ettir.
İkisini de yaptım ancak işe yaramadı. Oyuna sahip olduğunuz bir steam hesabına giriş yapın gibi bir uyarı mesajı da çıkıyor birlikte. Bypass'ı görmüyor yani steam kısaca.

cenkforce

Torrent-Oyun.com
Oyun sürümü 1.08.01 data pack 8.0 oldu. Ancak eski yamamdan ötürü sanırım Almanya ligi ve takımları isimleri komple değişti.

Yeni yama yapmam lazım galiba.

tazmanya46

!!Kimseye Güvenme!!
Demoyu indirdiğin bir hesapla giriyorsun değil mi? O hesabının her zaman açık olması gerekiyor.
Evet demoyu indirdiğim hesap giriş yapılı durumda. Demoya normal olarak giriyor sıkıntısız ancak çıkış yapıp bypass dosyalarını attıktan sonra bahsettiğim hatayı veriyor. Silip tekrar indirdim ama sonuç değişmedi.

bar1905

Torrent-Oyun.com
sunucuyla bağlantı kesildi hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı

yaptım oynuyorum ama oyun güzel değil . Grafikler animasyonlar evet hoş fakat paslarda ki isabet oranı çok az ve oyuncularda bi duraksama var ara pas atıyorum biraz yavaşlıyor sonra koşuyor ve oyunda bi ağırlık var adamların top kontrolleri çok ağır oyun hızını artırdım ama pek birşey değişmedi ve inanılmaz kolay faul çalıyor hakemler dokunuyorsun faul oluyor hemen , bunlar çok can sıkıcı şeyler ayrıca yaptığım taktiklerin oyuna etkisi pek yok gibi .

Bu zamana kadar hiçbir bypasslarda sorun yoktu ama son sürüm (1.08.01) Windows defender indirmeyi engelliyor virüs bulundu diye acaba dosya virüslü mü?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu zamana kadar hiçbir bypasslarda sorun yoktu ama son sürüm (1.08.01) Windows defender indirmeyi engelliyor virüs bulundu diye acaba dosya virüslü mü?
Virüs türü olarak ne yazıyor orda?

Defender ve diğer programlar her türlü crack (hack sayılır) işlemini virüs veya tehlike olarak algılayabiliyor.Eğer trojan vb. bir tür değilse zararlı değil demektir ki birçok kişi bunu kullanıyor.Onlarda da sorun olsaydı geri dönüş yaparlardı.Ordaki virüs türünü yazar mısın?

Virüs türü olarak ne yazıyor orda?

Defender ve diğer programlar her türlü crack (hack sayılır) işlemini virüs veya tehlike olarak algılayabiliyor.Eğer trojan vb. bir tür değilse zararlı değil demektir ki birçok kişi bunu kullanıyor.Onlarda da sorun olsaydı geri dönüş yaparlardı.Ordaki virüs türünü yazar mısın?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hacktool virüs değildir hocam.İsterseniz Google'dan tanımına da bakabilirsiniz, orda da aynı şey yazıyor.Hacktool bir çeşit crack işlemidir.Yapabiliyorsanız ordaki eylemler kısmından ya da başka bir yerden istisnalara ekleyip devam edebilirsiniz.Kaspersky kullandığım için Defender gibi Windows tabanlı korumalar devre dışı, ayarlar Kasperksy tarafından yönetiliyor.Ben ordan ekliyorum istisnalara.

Screenshot_1.png

Hacktool virüs değildir hocam.İsterseniz Google'dan tanımına da bakabilirsiniz, orda da aynı şey yazıyor.Hacktool bir çeşit crack işlemidir.Yapabiliyorsanız ordaki eylemler kısmından ya da başka bir yerden istisnalara ekleyip devam edebilirsiniz.Kaspersky kullandığım için Defender gibi Windows tabanlı korumalar devre dışı, ayarlar Kasperksy tarafından yönetiliyor.Ben ordan ekliyorum istisnalara.

Ekli dosyayı görüntüle 239074
tamam teşekkür ederim.

Sponge Bob

Torrent-Oyun.com
konami steamdaki güncellemelerinde, oyuncularında transferini yapıyormu ? yoksa sadece oyun içeriği düzenlemesimi

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
Pes 21 bunun üzerinemi çıkıcak yoksa ayrı dosya olarak mı çıkıcak ?

SELEN

If you think you can then you can.
Pes 20 bypass yöntemi hala çalışıryorsa Pes 21’i üzerine alabilir miyiz? Bir arkadaş pes 20 varsa daha uygun fiyatlı demişti. Sonradan 21’e güncelleme geldiğinde sıkıntı çıkar mı acaba?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt