Efootball PES 2020 BYPASS VERSION 1.08.00 DATA PACK 8.0 FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
KONU GÜNCELLENDİ YENİ BYPASS DOSYALARI 1.08.00 DATA PACK 8.0 EKLENDİ

GÜNCELLEME NOTLARI

25/06/2020'da yeni bir Güncelleme Dosyası (Veri Paketi 8.00 ve 1.08.00 yaması) yayınlandı.
Ayrıntılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

■ Güncellemeler ve İlaveler
・ Yeni/güncellenmiş yüz modelleri
・ Yeni/güncellenmiş oyuncu portreleri
・ Yeni menajer portreleri

■ Düzeltmeler
・ Hazır Takımların kullanıldığı Matchday Etkinliklerinde meydana gelerek oyuncuların 'Hücuma Katılacaklar' olarak ayarlanmasına engel olan bir sorun. Bu sorun, Oyun Planı ekranından yedek oyuncuları İlk On Bire aldığınızda meydana geliyor.
・ Halihazırda bir Yerel Maç (UEFA EURO 2020™) oynadığınız sırada bir maç oynama davetini kabul ettiğinizde oyunun çökmesine neden olan bir sorun.
・ Unutulmaz An Serisinden R. CARLOS'u etkileyerek Carlos ayağının dışıyla vurduğunda toplara uygulayabildiği falso miktarının azalmasına neden olan bir sorun.
・ Unutulmaz An Serisinden P. NEDVĚD'i etkileyerek onun özel animasyonunun yerine genel bir serbest vuruş animasyonu oynatılmasına yol açan bir sorun.

FİFA 20 NEDEN KIRILAMADI BİLGİSİ OLAN VARMI FIFA21 ÇIKINCAMI KIRILACAK FIFA20 ACABA

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
bende oyunun önceki yaması kurulu şimdi bu son güncellemeyi nasıl yapacağım
Euro 2020 mi?

Eğer ondan bahsediyorsan ben Steam'den güncellemeyi alması için çok kurcaladım ama bir şey bulamadım.En son bypass v7'yi indirip oyunun ana klasörüne atınca yüklenmiş oldu.

VERSION 1.08.00 oldu ancak DATA PACK 8.0 olmuyor. 6.0 da kaldı. Yardımcı olabilecek var mı?

SafakGuler

Torrent-Oyun.com
Çok oynamak istiyorum ama, steam hesabımda 2.5K CS GO. 1K PUBG, gibi saatli oyunlarım var VAC filan yerim şimdi profilimde bir kara leke istemiyorum. ne yapalım ozaman PES 19 devaamm.. :D

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok oynamak istiyorum ama, steam hesabımda 2.5K CS GO. 1K PUBG, gibi saatli oyunlarım var VAC filan yerim şimdi profilimde bir kara leke istemiyorum. ne yapalım ozaman PES 19 devaamm.. :D
Hiç bir sıkıntı olmaz merak etme. Yine de için rahat etmiyorsa yeni steam hesabı açıp öyle yap.

cınar..86

Torrent-Oyun.com
yeni guncellemeyı ınsAllah en kısa zamanda cozersın kardesım sımdıden ıyı calısmalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt