Efootball PES 2020 BYPASS VERSION 1.08.00 DATA PACK 8.0 FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Cidden çok saçma bir reklammış ilk defa sende gördüm böyle bir sorunu. En basit reklam atlama da bunda aslında.

Düzletildi.
Yanlış anlamamana sevindim.Belki bir kereliğine mahsus bir şeydi ama en azından indirecek arkadaşların buna dikkat ederek indirmesi için bunu yazma gereği duydum.

memo31

Torrent-Oyun.com
Smokepatch gibi yamalarda maalesef bu sorun mevcut bu videodaki yamayı deneyebilirsin ben denedim işe yaramıştı.

Buyur video linki;

Yamanın doğrudan linki;

Kod:
http://www.mediafire.com/file/zdc9cdepj397cdi/OPTION_FILE_PES_2020_DLC_6.0_FALCON12.rar/file

Eğer istersen site yöneticisine bildiririm editörlük veya moderatörlük yapabilirsin
Bu sürümle uyumlu olmadığı için sistem kabul etmedi. Yine de teşekkür ederim.
Edit: Steamdan dosyaları ayıkla dedim. Sonra bypass ı tekrar yükledim. Oyunu ilk açtığımda kulüp takımları ve milli takımlar güncellensin mi diye sordu, kulüp takımlarındaki tiki kaldırdım milli takımları güncelledim yama aktifleşti. Çok çok teşekkür ederim hocam, beni büyük bir beladan kurtardın:)

Son düzenleme:

BayLord51

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar ben data pack 6 dayken bypass yaptım 50-100 mb lık güncellemeler geliyordu onları güncelleyip giriyordum hem myclub hem analig hemde lisans bişey olmuyordu şimdi 1.5 gb euro 2020 güncelleme gelmiş steama onu güncelleyip bu yenilenen dosyayı mı atacam ?

birde dlc 6 da lisans yamam vardı şimdi dlc 7 yüklesem lisans yaması bozulur mu acaba dlc 7 ile uyumlu lisans yaması varsa linkini atabilir misiniz ?

Son düzenleme:

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar ben data pack 6 dayken bypass yaptım 50-100 mb lık güncellemeler geliyordu onları güncelleyip giriyordum hem myclub hem analig hemde lisans bişey olmuyordu şimdi 1.5 gb euro 2020 güncelleme gelmiş steama onu güncelleyip bu yenilenen dosyayı mı atacam ?

birde dlc 6 da lisans yamam vardı şimdi dlc 7 yüklesem lisans yaması bozulur mu acaba dlc 7 ile uyumlu lisans yaması varsa linkini atabilir misiniz ?
İlk önce oyunu güncelle, ondan sonra bypass at. Dlc 7 için lisans yaması lazım veya dlc 7 için fix. Yama olarak Smokepatch kullanabilirsin.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
İlk önce oyunu güncelle, ondan sonra bypass at. Dlc 7 için lisans yaması lazım veya dlc 7 için fix. Yama olarak Smokepatch kullanabilirsin.
Belgelerden kurdukları lisans sürüm gerektirmiyormuş heralde eski yamayı atıp bida içeaktar desem olur mu acaba ?

Arkadaşlar bana buradan ya da özel mesaj yolu ile son sürüm için Lisans yaması atabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt