Efootball PES 2020 ByPass 1.07.00 DATA PACK 7.0 EURO 2020 FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

PES 2020 ByPass Metodu ile full bir şekilde oynamak için aşağıdaki aşamaları takip ediniz.

1- Buradan PES 2020 Lite oyununu indiriniz : İNDİR
2- Lite oyununu sorunsuzca Steam üzerinden kurunuz.
3- Lite klasörüne ByPass dosyalarını atınız.
4- Oyuna girerken dosya konumundaki PES 20 exe'den giriş yapın.

İşlemler bu kadar sorun alan arkadaşlar mesaj atabilirsiniz.

NOT : LİTE SÜRÜM STEAM TARAFINDAN GÜNCELLENİRSE BYPASS ÇALIŞMAYABİLİR. BU DURUMDA YENİ FİXLER ÇIKACAKTIR. KALICI BİR ÇÖZÜM DEĞİL ANCAK BİR SÜRE İŞ GÖRECEKTİR.

Fakat şöyle bir yöntemde mevcut steam'den güncellemeleri devre dışı bırakabilirsiniz. Videodaki arkadaşın yazdığı yazı şu şekilde Steam>Ayarlar>İndirmeler>İndirme Kısıtlamaları kısmına gel orada "Oyunlar şu aralıkta otomatik güncellensin" diyor onu 05:00 ile 05:00'a alıp tamam dersen her sabah bu 5'te güncelleme başlar 5'te geri biter yani başlamadan biter. Ben de başka bir videoya bakarak buldum hiç bir oyun güncellenmiyormuş bu şekilde elle güncelleme yapmamız gerekiyormuş.

GÜNCELLENDİ

EFOOTBALL PES 2020 BYPASS FİX İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Bu lisans yamasının kadrolar güncel değil. Günceli var mı ?

guideozo

Torrent-Oyun.com
Şu an için çalışıyor. Denildiği gibi steam update olayını ayarladım. Bakalım neler olacak.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt