TO Haber | eFootball 2022, Steam'de 'psikolojik korku' etiketi aldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Steam'in en nefret edilen oyunlarından bir tanesi hâline gelen eFootball 2022, psikolojik korku ve benzeri etiketler aldı.

1633529370865.jpeg

Konami'nin efsanevi PES serisini eFootball olarak devam ettireceğini ve yeni eFootball oyununun ücretsiz bir şekilde çıkacağını açıkladığından bu yana çok şey değişti. İki sene boyunca yeni bir PES çıkarmayan Konami tarafı için beklentileri yükselten oyuncular, eFootball 2022 ile oldukça büyük bir hayal kırıklığına uğramış gibi gözüküyor. İnternette dolaşan alaycı paylaşımların yanı sıra oyun; Steam'de 'psikolojik korku' gibi etiketler de aldı.
An itibariyle 17,922 incelemeye sahip olan yapım, sadece %10 olumlu inceleme yüzdesine sahip. Steam'in en nefret edilen oyunu olmayı başaran eFootball 2022; psikolojik korku, korku, cinsel içerik ve kumar gibi etiketler de almış bulunuyor. Oyunun içerisinde bulunduğu kötü durumun farkında olan Konami, geçtiğimiz günlerde oyunculardan özür dileyip, en kısa sürede düzeltme sözü vermiş olsa da; oyuncuların öfkesini dindirememiş gibi gözüküyor.

Electronic Arts'ın FIFA serisiyle olan rekabetinden memnun olmayan Konami, eFootball 2022 ile birlikte ücretsiz bir şekilde mobil pazarına da açılacağını açıklamıştı. Oyunun 30 Eylül 2021'de piyasaya sürülüşünden bu yana aldığı 'ciddi' seviyede olumsuz tepkilerle yüzleşen Konami tarafının, nasıl bir yol izleyeceğini hep birlikte göreceğiz.​

Alıntı: Eren Eroğlu

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok iyi olmuş :D. Ekstra olarak
Ekli dosyayı görüntüle 249266 bunlar da var.
@Transient Ghost hocam zamanında demiştim etiketleri kullanıcılar ekliyor Valve ya da yapımcının bir etkisi yok diye.;D

Paylaşım için teşekkürler Konami ve sizin sayenizde güldük.:)
Etiketler yanlış değil ama değil mi? ;D

Psikolojik korku!
1633530573257.png

Söylediğinin yanlış olduğunu söylemiyorum zaten, benim söylediğimin de yüzde yüz bir dayanağı da yok, o yüzden kesin olarak konuşmadım hiçbir zaman.Yine de hala kesin olarak kullanıcılar bu etiketi veriyor ve anında onaylanıyor gibi bir durum söz konusu değil.Bu etiketlerin onaylanması tahminimce daha fazla kişiden gelen oylama sonucu konuluyordur.Yani sadece bir kişinin korku demesiyle etiket onaylanmıyordur diye tahmin ediyorum.

Paylaşım için teşekkürler bu arada.

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Etiketler yanlış değil ama değil mi? ;D

Psikolojik korku!
Silent Hill istiyordum yıllardır Konami sonunda istediğimi verdi:D
Söylediğinin yanlış olduğunu söylemiyorum zaten, benim söylediğimin de yüzde yüz bir dayanağı da yok, o yüzden kesin olarak konuşmadım hiçbir zaman.Yine de hala kesin olarak kullanıcılar bu etiketi veriyor ve anında onaylanıyor gibi bir durum söz konusu değil.Bu etiketlerin onaylanması tahminimce daha fazla kişiden gelen oylama sonucu konuluyordur.Yani sadece bir kişinin korku demesiyle etiket onaylanmıyordur diye tahmin ediyorum.
Evet 1 kişi ile olmuyor artık çok şükür ama eskiden öyleydi. Yine de ben etiket sistemini sevmiyorum Steam'in düzenlenmeye ihtiyacı var. İnceleme saldırısını güzel engellediler bunu da düzeltseler iyi olacak.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Silent Hill istiyordum yıllardır Konami sonunda istediğimi verdi:D

Evet 1 kişi ile olmuyor artık çok şükür ama eskiden öyleydi. Yine de ben etiket sistemini sevmiyorum Steam'in düzenlenmeye ihtiyacı var. İnceleme saldırısını güzel engellediler bunu da düzeltseler iyi olacak.
Bu haberle birlikte ilk defa oyunla alakasız etiketlerin de konulabildiğini görüyorum.Çok saçma gerçekten.Platform sanki kurumsal bir yapıda değil de forum gibi yönetiliyor.Tamam özgürlük olmalı da bu kadar suistimale açık olmamalı bence.Dediğin gibi inceleme saldırısı da bu suistimalin bir parçasıydı.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt