EA Play Zam

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Çokta fifi ya boşverin, vazgeçilemeyecek bir oyun da yoktu zaten kütüphanelerinde.

Onlara göre işlerine geldiğinde asyalıyız, para koparmaya geldiğinde avrupalıyız hepsiyle eşitiz.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Çokta fifi ya boşverin, vazgeçilemeyecek bir oyun da yoktu zaten kütüphanelerinde.

Onlara göre işlerine geldiğinde asyalıyız, para koparmaya geldiğinde avrupalıyız hepsiyle eşitiz.
Çöp oyunlar için yıllık 170 TL 1 saat önce 70 TL idi boşver FİFA 21'miş FİFA 20 yi indir oyna zaten her yıl aynı şeyi ısıtıp ısıtıp koyuyorlar. Diğer oyunlar da çöp.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Çöp oyunlar için yıllık 170 TL 1 saat önce 70 TL idi boşver FİFA 21'miş FİFA 20 yi indir oyna zaten her yıl aynı şeyi ısıtıp ısıtıp koyuyorlar. Diğer oyunlar da çöp.
Fifa 21 de olmayacakki zaten. Fifa'lar kütüphaneye mayıs haziran gibi ekleniyor. Bu ea access premier ile eşit bir kütüphane degil zaten.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Bundan yaklaşık 1 hafta önce EA'nın yıllık 65 TL gibi komik bir rakama (EA bazında) bizlere oyun falan oynatmayacağını, fiyatı arttıracaklarını söylemiş, umarım olmaz demiştim. Fakat maalesef oldu. MuratTamer'in de dediği gibi kütüphanede öyle aman amanlık bir oyun da yoktu zaten. Şahsen ben BF1 ve BF4 için kulllanmak istiyordum ama bu tarz MP tabanlı oyunlarda aylık ödeme mantığı inanılmaz saçma oluyor. BF4'den örnek vereyim; oyun indirimlerde 70 TL oluyor, aylık ödeme mantığıyla ise yılda 170 TL. E ben neden oyunu 70 TL'ye alıp 2 sene sonra da canım isteyince girmek yerine neden gidip de yıllık ödeme mantığıyla alayım ki? SP oyunlara gelirsek ise şahsen benim oynamak istediğim Mass Effect serisi var sadece. Ek olarak bundan seneler önce oynadığım ve çok hoşuma gitmiş Dragon Age Origins gibi birkaç oyunda da kullanabilirdim. Ta ki fiyatlar artana kadar. Oyunları dijital olarak satın almaya devam.

RUBENム

war. war never changes.
Şaşırmadım. Fiyata müdahale edileceğini az çok tahmin ediyordum.

İlk çıktığında sırf Battlefieldları oynamak için direk yapıştım 65 liradan. Arkadaşlar bende almak istiyorum dedi sonra markete girdiğinde knk aylık 29 olmuş dediklerinde şaşırdım. Yaptıkları çok büyük ayıp hatta şerefsizlik.

GREY

[TechGuy]
ya arkadaşlar dolar kurunu da unutmayın siz ne bekliyorsunuz adamlar ne kazanıyor zaten ülkeden? Yurt dışı fiyatı 4.99$ aylık. Türkiye de 5 lira olduğunu düşünün yani adamlar için hiç dolar demek

Web sitesi
www.facebook.com
ya arkadaşlar dolar kurunu da unutmayın siz ne bekliyorsunuz adamlar ne kazanıyor zaten ülkeden? Yurt dışı fiyatı 4.99$ aylık. Türkiye de 5 lira olduğunu düşünün yani adamlar için hiç dolar demek
sen ea'in avukatımısın dostum neden savunuyorsun adamları dolar almış başını gitmiş ben eğlenmek istiyorum oyun oynamak istiyorum firma türkiyeden kazanmak istiyorsa beni düşünmek zorunda

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Orası doğru ama kuru belli oranda sabitleyip satsalar daha iyi olabilir kullanıcı çekmek açısından.

Güncel kuru baz alıp satıyorlar diye EA'ya yüklenmenin de bi' anlamı yok. EA Play konusunda yaptıkları etik dışı orası ayrı konu.

Web sitesi
www.facebook.com
Orası doğru ama kuru belli oranda sabitleyip satsalar daha iyi olabilir kullanıcı çekmek açısından.

Güncel kuru baz alıp satıyorlar diye EA'ya yüklenmenin de bi' anlamı yok. EA Play konusunda yaptıkları etik dışı orası ayrı konu.
sizin gibi firma avukatları olduğu sürece türkiye de oyunlar 800 tl bile olur gerçekten firmalar türkiyeden tepki yok diyip basıyorlar zammı

RUBENム

war. war never changes.
sizin gibi firma avukatları olduğu sürece türkiye de oyunlar 800 tl bile olur gerçekten firmalar türkiyeden tepki yok diyip basıyorlar zammı
1. Ağzını topla güzel kardeşim. Kimsenin avukatlığını yapmıyorum burada.
2. Firmaların sana zam falan yaptığı yok. Ekonomimiz çok iyi olduğu için bu tarz fiyatlar çekiyorlar.

Ekonomimiz daha iyiye gittiği sürece oyunlar 800 lira da olur 1000 lira da olur. Bu konuda firmaları suçlamanın anlamı yok.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Dışarıda 30 dolar (221 TL) burda 65 TL (8 Dolar) olunca tabi avrupadaki uyanıklar vpn ile Türkiyeden alıyorlar steam'de farkedince tabi fiyatı güncelliyor ea ile alakası yok bence aynısı horizon zero dawn'da oldu.

Çıkar çıkmaz yazmıştım elinizi çabuk tutun bu fiyat kaçmaz diye :D

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Her yıl zaten milyarlca kazanıyorlar zahmet değilse fiyat sabit kalsın. Yok avrupada ki uyanıklar vpn ile alıyormuş da bunlar istese her şeyi yapıyor. İşlerine gelmiyor gelse o vpn sorununu da hallederler.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Yok gerçekten öyle, bizde vpn ile rusyadan rdr2 almıştık 130 tlye geldi vpn ile alınca bazı ülkelerde uygun oluyor bu önlenebilecek birşey değil sonuçta kredi kartı uluslararası visa veya mastercard ülkeyide farklı gösterince o ülkenin fiyatından alıyorsunuz buna engel olamazlar. Ayrıca şuanki fiyatı bile yurt dışına göre uygun çok fazla zama yakınmamak gerekiyor reklam yapmak adına 65 lira yaptılar yurt dışındaki hesap satış siteleri vs 11 dolara 12 aylık üyelik alıp durdu ayrıca ülkemizdeki hesap satışı yapan sitelerde bu durumdan faydalandı o yüzden fiyat arttırıldı. Ayrıca şöyle bir durum var neredeyse 1 aydır 31 ağustosta çıkacağı belliydi takip edip direkt almanız gerekiyordu ben kaç gündür bekliyordum 31 ağustosu steamde eayı takibe almıştım çıkar çıkmaz hemen aldım keşke sizde öyle yapsaydınız.
Ülkedeki ekonomiyede bakmak lazım dolar şuan 3 lira olsaydı indirimsiz 75 tl'ye alabilecektik mesela ama olmuyor, ekonomimiz süper sağolsunlar sayelerinde uçuyoruz.

GREY

[TechGuy]

nasıl sabitleyecek ülkende dolar kuru loto gibi ne olacağı belli değil ne den sabitlesin ki? 6.80 olan dolar kuru 7.40 oldu bir gece de bu zararı göz göre göre bir firma neden almak ister ki? ben söyleyim hiç almak istemez işin mutfağı öyle değil bu adamlar oyunu dur internete açayımda herkes nasiplensin demiyor arkada bir çok işe para dönüyor senin ödediğin 5-10 lirayla olmaz o işler.
ya eleştirel yorumu anlarım, derim ki bir bilgisi var hadi faydalanalım ama bu yorumu arkadaş duvara dayanarak yapıyor. Ticari bilgi 0, politika bilgisi 0, ekonomi bilgisi 0. gelmiş burada boş konuşup kafa şişiriyor. Neymiş efendim firmalar ses çıkarmıyormuşta zammı firmalar yapıyormuş. Çocuk güler senin bu dediğine

Web sitesi
www.facebook.com
nediyim :D şimdi sen firma olsan türkiyede ki ekonomik durumu biliyor olsan böyle bir sistemi (yıllık) 60 liradanmı yoksa 170 liradanmı satılıp satılmayacağını bilmezmisin eğer ki ea türkiyede satılmak istiyorsa bu şartlarda bize bir kıyak yapıcak cd project nası yapıyor codemasters nasıl yapıyor bunlarda yapacak hatta türkiyede ekmek yemek isteyen tüm oyun şirketleri böyle yapmalı

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
nediyim :D şimdi sen firma olsan türkiyede ki ekonomik durumu biliyor olsan böyle bir sistemi (yıllık) 60 liradanmı yoksa 170 liradanmı satılıp satılmayacağını bilmezmisin eğer ki ea türkiyede satılmak istiyorsa bu şartlarda bize bir kıyak yapıcak cd project nası yapıyor codemasters nasıl yapıyor bunlarda yapacak hatta türkiyede ekmek yemek isteyen tüm oyun şirketleri böyle yapmalı
200 liraykende satılıyordu 65 liraykende adamların umrunda mı türkiyenin ekonomik durumu adamlar dolar bazında çıkarır ve satar çünkü dolar evrensel para birimi, 25 dolar hangi ülkede kaç para ediyorsa o fiyata çıkar o ülkede. Bu 65 lira olayı tanıtım amaçlıydı hem isim değiştirildi hem reklam yapıldı yıllardır originde vardı origin access adında 180-220 lira arasında değişiyodu yıllık fiyatları dolara göre bu işler gir şuan bak originin sitesine yıllığı 25 dolar hangi ülkeden alırsan al yıllığı 25 dolar şuan dolar 3 tl olsaydı 75 tlden alıcaktın firmaları suçlamak, indirim beklemek yerine ülke ekonomisini bu hale getirenleri suçlayabilirsin.

Fifa 21 EA Play a ne zaman gelir. Oyun piyasaya çıktığında EA Play de olmaz sanırım. 10 saat deneme dışında full olarak olmaz değil mi? Bi 6 ay sonra damlar. BF yeni oyunu da geç gelir. Benlik o kütüphanede pek bir oyun da kalmıyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt