E - Spor ve Oyun Takımı Kurulacak!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Elawachi

Batuhan ERGÜT
İnceleme Editörü
Merhabalar arkadaşlar, uzun bir süre düşündüm ve karara vardım. Kaptanı olacağım bir E - Spor takımı kuracağım. Katılmak istiyorsanız buradan bana mesaj atabilirsiniz. Oyunlara sonra karar verilecek.

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Hangi oyunda faaliyet göstereceği belli olmadan nasıl takım kuracaksınız ki ?
Daha ayrıntılı bilgi verirsen ilgisini çeken arkadaşlar için iyi olabilir.
Örneğin takım geliri,takım kurucusunun temel bilgileri,şartlar ve faaliyet göstereceği il,ilçe gibi.

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Geliyorum Kardeşim yaz beni. !
Yanlız ben iş dolayısıyla cok Falliyet gösteremeye bilirm Yedek filan gibisinden olabilir.

Gelir Olarak Destek Olurm.

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
oyunlar belli olduktan sonra gelip gelmeyeceğimi kesin söylerim kardeşim.
tek sorun şuan sınırlı internet kullanıyor olmam eğer sen açana kadar sınırsız internete geçersem gelirim kardeşim. ama sınırsız internetle sıkıntılı olur
haber bekliyorum senden

Elawachi

Batuhan ERGÜT
İnceleme Editörü
Discord grubu kuruluyor bugün. Özel mesaj yoluyla konuda katılmak istediğini belirtenlere yazacağım.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt