E Football PES 2021 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ruben teşekkür ederim linkin sayesinde indiriyorum,ama inan hala göremiyorum linkleri belkide sorun benimle alakalıdır.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ruben teşekkür ederim linkin sayesinde indiriyorum,ama inan hala göremiyorum linkleri belkide sorun benimle alakalıdır.
Beyaz tema kullanıyorsan bu şekilde görürsün:

Screenshot_9.png

Siyah tema kullanıyorsan bu şekilde görürsün:

Screenshot_10.png

Resimleri tıklayarak büyütebilirsin.

peaceamongworlds

Atatürk'ün ışığı altında!
Emektar
Freedom sürümünü indirdim setupta hata aldım, kuramadım. Başka sürüm indireceğim...

OguzhanScofield

Torrent-Oyun.com
Datapack 3'ü siteye yükleyebilirseniz, çok seviniriz. Birkaç yabancı sitede gördüm fakat tam olarak güvenemedim.

SELEN

If you think you can then you can.
İşe yarar mı bilmiyorum ama Pes 21'in lite sürümünü steam geçenlerde yayınlamıştı. Pes 20 zamanı lite üzerinden bypass yapılıyordu. Bir kaç video izledim çalışır durumda gözüküyor. Denemek isteyen olur belki.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
peki teşekkürler bu sitedeki oyunun ilk sürümü heralde şuana kadar çıkan upate kadar sıralamayı biliyor musun reis nasıl günel tutarım oyunu ?
Denuvo korumasından dolayı tek bir sürüm kırıldı dostum, daha günceli maalesef korsanda mümkün değil.

Merhabalar, pes 2021 lite sürümünün bypassı varmış youtubeda gördüm yorumlarda Türklerde çalışıyor felan yazmıslar ama youtubedan bir şey indirmeye açıkcası korkarak yaklasıyorum bu forumda paylasılması mümkün mü acaba pes2020 ninkiler paylaşılıyordu 2021 i göremedim.

Buda youtube linki :

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt