E Football PES 2021 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar bazı sorularım olcakti biraz detay vererek yazarsanız çok iyi olur

1 oyunda menüye gelmeden hızlı oyuncu değişikliğini nasıl yapıyoruz tuş mu atamak gerekiyor

2 korner olsun frikik olsun kullanırken menüye gelmeden vuran kişiyi nasıl değişiyoruz

3 korner kullanırken oyuncu nasıl seçip sağa sola oynatıyoruz

4 rakıp kaleci ile karşı karşıya kalınca kaleciye nasıl geçeriz

memo31

Torrent-Oyun.com
pes2021 inde ücretsiz lite versiyonu çıktı. Sizce bypass çıkar mı?

hectorro

Torrent-Oyun.com
Merhaba;

Fitgirl pack indirdim. Kurulum sorunsuz fakat oyun açılmıyor. Simgeyi çift tıklıyorum hiçbir hareket yok.

i9 9900K
RTX 2080
32GB Ram

DODI Repack dosyasını indirdim. Tavsiye edildiği gibi data 1, data 2, ingilizce dili ve setup seçeneklerini işaretleyiip tamamladım. Setup dosyasına tıkladığımda "Press up to unlock this screen" yazısı çıkıyor. Herhangi bir yere tıkladığımda bir ilerleme gösteremedim. Oyun kurulum konularında tecrübesizim. Yardımcı olacak arkadaş var mı ??

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
DODI Repack dosyasını indirdim. Tavsiye edildiği gibi data 1, data 2, ingilizce dili ve setup seçeneklerini işaretleyiip tamamladım. Setup dosyasına tıkladığımda "Press up to unlock this screen" yazısı çıkıyor. Herhangi bir yere tıkladığımda bir ilerleme gösteremedim. Oyun kurulum konularında tecrübesizim. Yardımcı olacak arkadaş var mı ??
Klavyeden yukarı yön tuşuna basarak o perdeyi kaldırıp yükleme adımlarına geçebilirsin.

yon-tuslari.png

hectorro

Torrent-Oyun.com
Şaka gibisiniz gerçekten. Benim yorumlarıma cevap verilmiyor başkalarının ki anında cevaplanmış. Sağolun gerçekten

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şaka gibisiniz gerçekten. Benim yorumlarıma cevap verilmiyor başkalarının ki anında cevaplanmış. Sağolun gerçekten
Bilgim dahilinde olan soruları cevapladım, dikkat edersen hepsinin cevapları basit ve yoruma dayalı.Senin sorununun cevabını bilsem cevabını verirdim ama bilmiyorum maalesef.Lütfen biraz anlayışlı olun, burdaki hiç kimse robot değil, her sorduğunuz soruya cevabı olsun.Konu açmanı tavsiye ederim.

merhaba, öncelikle emeğinize sağlık yıllardır severek takip ettiğim bir site. yeni üye oldum kusuruma bakmayın :) dodi indiriyorum. şimdi, GÜNCEL TRANSFERLER VS OYUN İÇİ GÜNCELLİKLER İÇİN BANA BİR İNDİRME BAĞLANTISI VERİR MİSİNİZ? BİR SÜRÜ BAĞLANTI GÖRDÜM YORUMLARDA KAFAM KARIŞTI. EN SON VE EN GÜNCEL YAMAYI VERİR MİSİNİZ?

HOCAM SMOKEPATCH İÇİN 4 ADET PART VAR. HEPSİNİ YÜKLEYİP HEPSİNDE AYNI İŞLEMLERİ Mİ UYGULAYACAĞIZ. BİR DE FİX'İ NE YAPACAĞIM NEREYE ATAYIM

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
HOCAM SMOKEPATCH İÇİN 4 ADET PART VAR. HEPSİNİ YÜKLEYİP HEPSİNDE AYNI İŞLEMLERİ Mİ UYGULAYACAĞIZ. BİR DE FİX'İ NE YAPACAĞIM NEREYE ATAYIM
Sitesinde yazıyordur nasıl yapılması gerektiği, kurmadığım için bilmiyorum şahsen.Kuran arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur.Foruma hoş geldin bu arada.

RUBENム

war. war never changes.
Merhaba;

Fitgirl pack indirdim. Kurulum sorunsuz fakat oyun açılmıyor. Simgeyi çift tıklıyorum hiçbir hareket yok.

i9 9900K
RTX 2080
32GB Ram
Cevap verecek yok mu? Oyun açılmıyor hiçbir şekilde
Repack yerine tam sürümü indirip yeniden kur. Öyle bi' dene bakalım.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt