E Football PES 2021 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
@Transient Ghost Hocam sabah aklıma geldi birden fifa ofline oynamak için gelişmiş güvenlik duvarından gelen ve giden kuraldan engeliyorduk ya düşündüm acaba pes de denesem nasıl olur diye sabah çünkü sürekli karşıma çıkıyordu kullanıcı sözleşmesi felan daha yeni pc actım ve gelişmiş güvenlik duvarından giden ve gelen kuraldan pesin bağlantı durumunu iptal ettim ve oyuna girince çıkmadı kullanıcı sözleşmesi belki tek seferlik zannettim ve oyundan çıkıp geri girdim 3 veya 4 defa ve oldu artık kullanıcı sözleşmesi çıkmıyo o yüzden windows arama bölümüne gelişmiş güvenlik duvarı yazın ordan gelen ve giden kurallarından pes.exe ve settin. exe bağlantısını engelleyin deneyin oluyo
Arkadaşa ethernet kablosunu çıkarıp dener misin diye çözüm sunacaktım fakat son anda videonun altındaki amacının ne olduğu belli olan yorumunu görünce vazgeçtim.Neyse, çözümün hiç olmazsa boşa gitmeyecek, başkaları yararlanır.Önerin için teşekkürler hocam, konuya eklenecek. :))

enginmertk

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar dodi repack indirdim dosyalar tam fakat setupa basınca bir tuşa basın diyerek takılı kaldı. hangi tuşa bassam tepki vermiyor yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar şu ziraat kupasında atma sorunu henüz çözülmedi değil mi? Bi Çözüme ulaşan olursa buraya da bi yazıversin.

Edward2362

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Pes 21 en iyi çözüm olarak hangi torrent'i indirmeliyim ? Nvme Ssd var Fitgirl 2 saatte yüklenmedi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Arkadaşlar Pes 21 en iyi çözüm olarak hangi torrent'i indirmeliyim ? Nvme Ssd var Fitgirl 2 saatte yüklenmedi
Fark etmez hepsi aynı sürümden paketleniyorlar.Sadece Xatab'ta Türkçe dil yok ama onun için ayrı bir dosya linki sundum, ordan dili indirip gösterdiğim yere atarsın.

SomiGvito

Torrent-Oyun.com
İlk maçım da seremoni esnasında topa ilk dokunma kısmında donuyor oyun oynayamıyorum çözümü nedir.

İlk maçım da seremoni esnasında topa ilk dokunma kısmında donuyor oyun oynayamıyorum çözümü nedir.
bunun çözümü bitane dosya vardı onu silince oluyordu ama bana sorarsan çözüm olarak temiz kurulum yap yama olarakta smoke patch kullan çünki sorunlara kısa sürede çözüm üreten tek yama olarak onlar var

dogukanayt

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Asus X550VX laptop ile giriyorum fakat inanılmaz kasıyor.. bu neden oluyordur? Bilgisayarımın yeterli olduğunu düşünüyorum.

Edit : Sanırım driverlarım güncel değil, nereden güncelleyebilirim? Program önerir misiniz?
arkadaşlar her şeyi güncelledim vs fakat hala daha kasıyor oyun..
"Lütfen dikkat: Dizüstü bilgisayarlarda oynayan kullanıcılara destek sağlayamayız." diye bildirim gördüm sanırım bu sebeple..

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy

Transient Ghost

Ekip Lideri

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt