E Football PES 2021 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
master ligde Türkiye kupası sorununu çözüyor mu? Bir de Repack üzerine uygulanmaz sanırım cpy full sürümünü mü indirmemiz gerekir?

memo31

Torrent-Oyun.com
Notu sorun yaşayanlar olduğu için ekledim hocam.Sorun yaşayanlar ya yükleme esnasında isdone hastası alıyorlar ya da yüklerken belli bir yüzde de takılma sorunu yaşıyorlar.Yani oyunu yüklemeden önceki sorunlar bunlar.Herkeste de olan sorunlar değil.Sizde bu tür sorunlar oluşmadıysa gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.
Teşekkürler

cenkforce

Torrent-Oyun.com
Version 1.02 data pack 2.0 kullanıyorum. Transferler güncel sayılır fakat yama kullanmıyorum.

Şu an tek sorun giriştekli kullanıcı sözleşmesi her seferinde çıkması. Transfer yaması bozulmasın diye de

save dosyasını ellemiyorum. Bakalım belki ileride başka bir crack ile o da çözülür.

Reniew

Seviye 3
Alakası yok. PES 2020 güncellemesi olduğu için fiyatı o yüzden düşük tuttu Konami. Kendilerini bu konuda takdir etmek gerekiyor.

Her sene aynı oyunu ısıtıp ısıtıp önümüze koyanlar utansın.

sonuçta aldığın zaman oynayabiliyorsun ek paket değil bir şey değil

ismet5252

Torrent-Oyun.com
@Sponge Bob Attığın dosyayı indirdim ve v1.02.00 yaptım. Fakat hala Ziraat Türkiye Kupası maçlarında atıyor. Çözüme kavuştuğundan emin misin?

quty

Seviye 1
download klasöründeki dbfilelist.bin dosyasını silip, yerine orijinalini atıp oyuna girmeyi öyle denersen ve oyun açıldığında altta v1.02 çıkarsa; paylaşılan crack fake değil demektir. denemek sizee düşer.

ozaman benim paylastigim crack fake sadece versiyon numarasini degistirmisler demekki cpy kirarsa duzelicek bu durum

FouRsQuare

Torrent-Oyun.com
normalde fifa oyuncusuyum fifa 21 çıkana kadar bu oyunu oynuyorum, oyun güzel beğendim, yalnız süper lig kadrolarının güncel olmasını isterdim, internette birkaç sitede güncel kadro yaması gördüm ama güvenemiyorum virüslü oluyor, eğer siz eklerseniz test edilmiş güncel kadro iyi olurduRock:.Rock:.

download klasöründeki dbfilelist.bin dosyasını silip, yerine orijinalini atıp oyuna girmeyi öyle denersen ve oyun açıldığında altta v1.02 çıkarsa; paylaşılan crack fake değil demektir. denemek sizee düşer.
Arkadaşlar oyunu dlc 2.00 a yükselttim fakat crack v1.02 de ziraat macından sonra atıyor geçemiyorum bir türlü. Crackli oynayıp bunu çözebilen varsa bi anlatıversin. Bütün v1.02 sürümü crackleri denedim ama hep aynı anda atıyo. Aklıma önceki v1.01 crackiyle o maçı atlayıp sonra tekrar v1.02 yle devam etme fikri var ama emin değilim deneyip bakmam lazım.Çözüme ulaşmış biri varsa aydınlatırsa şimdiden sağolsun

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt