E Football PES 2021 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
ben ketubanjiwa sitesinden kurdum dlc 2 yi ayrı savesi vardı attım konudaki saveyi kuıllanmadan nasıl çözebilirim çözülmüyorsada sıkıntı yok zaten kaydetmeye bir zararı yoksa ana ligde falan ?
"EFOOTBALL PES 2021 SEASON UPDATE – V1.01.00 DATA PACK 1.00" olarak belirtilmiş FitGirl'de herhangi bir DLC olduğunu sanmıyorum varsa da belirtilmemiş.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
"EFOOTBALL PES 2021 SEASON UPDATE – V1.01.00 DATA PACK 1.00" olarak belirtilmiş FitGirl'de herhangi bir DLC olduğunu sanmıyorum varsa da belirtilmemiş.
yok ben data pack 2 kurdum gametube kanalından sadece girişte ülke seçmeyi nasıl kaldırırz diye sormuştum

ismet5252

Torrent-Oyun.com
ZTK kupasında atma sorunu oyunun versiyonunun 1.01.00 olmasından sanırım. v1.02.00 dosyasını bulabilecek var mı acaba?

quty

Seviye 1
Oynamak istediğim tek oyunsun, Sevgili Fifa... Crack'in ne zaman çıkacak? Kayıtsız şartsız seni bekliyoruz.

You're the only one which I want to play, Dear Fifa... When will your crack come out? We're waiting for you unconditionally.

Tu es le seul que je veux jouer, Chère Fifa... Quand votre crack sortir? Nous vous attendons inconditionnellement.

Ογιναμακ ιστέντιγιμ τεκ ογιουνσουν, Σεβγκιλι Φιφα. Κρεκιν νε ζαμαν τσκατζακ? Καγιτσζ σαρτσζ σενι μπεκλίγιορουζ.

제가 하고 싶은 건 당신뿐입니다,피파 씨.. 당신의 균열은 언제 나올 것인가? 무조건 당신을 기다리고 있어요

Her oyuna girdiğinizde çıkan kullanıcı sözleşmesi İçin Üye paylaşımı Çözüm demişsiniz ama hiç bir işe yaramıyor hocam nasıl yapacağız ya allah aşkına birisi yardımcı olsun oyundan soğudum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Her oyuna girdiğinizde çıkan kullanıcı sözleşmesi İçin Üye paylaşımı Çözüm demişsiniz ama hiç bir işe yaramıyor hocam nasıl yapacağız ya allah aşkına birisi yardımcı olsun oyundan soğudum.
Tek derdin bu olsun be kardeşim, oyunu açamayanlar da var, yat kalk dua et.Orijinal oyun değil sonuçta.Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.Bendekinde çıkmıyor, tüm save'i değiş istersen.Belki işe yarar.

https://www.dosya.tc/server32/jqz1xl/save.rar.html

knnyrdm

Torrent-Oyun.com
Beyler bende orjinal oyun var, yeni güncellemeye uyumlu bir lisans yaması arıyorum ama hala adam akıllı bir şey bulamadım. Şöyle basit uygulanan bir şey bulan varsa paslayabilirseniz çok sevinirim.

Sponge Bob

Torrent-Oyun.com

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt