E Football PES 2021 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
pes.png

E Football PES 2021 [CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 38.64GB

:pccikistarihi: 15.09.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:pcnot: Fitgirl Repack son tercihiniz olsun.

:xboxdil: TÜRKÇE

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Football PES 2021 Season Update, geçen seneki ödüllü eFootball PES 2020 oyununun yanında yeni sezon için çeşitli takım ve oyuncu güncellemeleri içerir. Ayrıca UEFA EURO 2020™ moduna da sahiptir ve tüm bunlar özel yıl dönümü fiyatıyla geliyor!

・En Büyük Kulüpler
Almanya şampiyonu FC Bayern München, İspanya şampiyonu FC Barcelona, dünya devleri Manchester United ve özel PES partneri Juventus gibi dünya futbolunun en büyük takımlarıyla oynayın!

・myClub
Sıfırdan kendi hayal takımınızı kurarak dünyanın dört bir yanından insan rakiplerle karşı karşıya gelin.

・Matchday
Gerçek yaşamdaki futbol rekabetlerinin tema olarak alındığı online PvP etkinliklerinde ve diğer büyük maçlarda mücadele edin.

・Ana Lig
Bu sürükleyici tek oyuncu modunda bir futbol kulübünün başına geçin ve takımınızı zirveye taşıyın.

:sistem_gereksinimleri:

WWWWW.png

:pcoyunfragmani:
OYNANIŞ

NOT:
Fitgirl Repack eklenecektir.

Screenshot_7.png

Gereksiz dilleri seçmezseniz 15.6GB olarak indirebilirsiniz.

Güncelleme:

Xatab ve R.G Freedom Repack'ler eklenmiştir, iyi oyunlar herkese.

Xatab Repack İçin Not:
Xatab Repack'te TR dil seçeneği bulunmuyor.Bunun için oyunu indirip kurduktan sonra aşağıdaki dosyayı indirip ss'te gösterilen Data klasörünü atmanız yeterlidir.

https://s7.dosya.tc/server17/3wj0fi/dt20_tur_x64.cpk.html

Güncelleme 2:

FitGirl Repack de eklenmiştir, iyi oyunlar herkese.

Ekleme:

Her oyuna girdiğinizde çıkan kullanıcı sözleşmesi İçin Üye paylaşımı Çözüm:

https://s7.dosya.tc/server17/6551gf/FILELIST00000000.rar.html

Kurulum

İndirdiğiniz bol rakamlı dosyaların içindekini aşağıdaki dosya konumunda bulunan yine farklı ama bol rakamlı dosyasının içindekiyle değiştiriyorsunuz.Tabi bunu yapmadan önce save'iniz kaybolmasın diye kopyasını almanız önerilir.Doğacak herhangi bir sorundan sorumlu değiliz.

C:\Users\(kullanıcı adınız)\Documents\KONAMI\eFootball PES 2021 SEASON UPDATE\(bol rakamlı dosya ismi)\save

NOT

Yukarıdaki dosya işe yaramadıysa başlat arama kısmına ''Gelişmiş Güvenlik Özellikli Windows Defender Güvenlik'' yazarak çıkan programı açıp ordan gelen ve giden kurallarına Pes.exe ve settings.exe dosyalarının internet bağlantısını ekleyin.Her iki kurala da bu 2 dosyayı engellettirdikten sonra sözleşme ve dil seçimi yapmayacaksınız.Tabi alternatif olarak her oyuna girmeden önce ethernet kablosunu da çıkarabilirsiniz.Çözüm önerisi için @RehberTkn nikli arkadaşa teşekkürler.

Screenshot_8.png

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

4weSoMe

Bilgi kuvvettir. Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir.
hayırlı olsun kırılmış :D

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Şaka yapıyor olmalısınız, arka arkaya PES ve Death Stranding görünce, aha, bir daha aha demekten kendimi alamadım :D

badboy128

Konnichiwa
pes 2020 oynayamamıştım kırılmamıştı fakat pes 2021 direkt kırıldı ilginç bi şekilde

YasNes

Torrent-Oyun.com
bu oyun için pes 2020 olması gerekiyor mu yoksa sadece bunu indirip kurup oynayabilir miyiz?

Pes 21 in lisans yaması yapıldı mı? Bulup kuran var mı? Yükleme yeni bitti. Lisansı da yapayım diyorum. Lisansı yaptım. Şimdi de kadrolar eski. Onu da haliyle oyundan güncelleyemiyoruz. Dışarıdan en son transferleri bulup oyuna aktaran var mı?

Son düzenleme:

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
FİFA 20 gelsin en azından bekliyoruz. :) PES 20 ile bir ilişkisi yok di mi? Update gibi ya ondan soruyorum. Bu kadar boyutta indirmeyip üzerine update atamaz mıyız?

Pes 21 in lisans yaması yapıldı mı? Bulup kuran var mı? Yükleme yeni bitti. Lisansı da yapayım diyorum. Lisansı yaptım. Şimdi de kadrolar eski. Onu da haliyle oyundan güncelleyemiyoruz. Dışarıdan en son transferleri bulup oyuna aktaran var mı?
Hocam bende indiriyorum şimdi oyunu lisans yamasını buldum indirdim bitince uygulayacağım transfer olayını halledebildin mi ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt