Dying Light: The Following - Enhanced Edition [RePack] - FULL - Torrent indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Lovely Eclair

Crystal Coder♥
Web sitesi
kyrielight.com
Ynt: Dying Light: The Following - Enhanced Edition [RePack] - FULL - Torrent indir

hannes01' Alıntı:
Nasıl yani dylight light bitirmeden the followingi oynayamıyormusun hocam ?
Oynayabiliyorsun fakat oyun The Following için yüksek seviyeli bi karakter istiyor. Ana hikayeyi oynadığın karakterin ile devam ediyorsun DLC'ye.

malefaletiko

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dying Light: The Following - Enhanced Edition [RePack] - FULL - Torrent indir

Dying Light - Harran Ranger Bundle
Dying Light - Gun Psycho Bundle
Dying Light - Volatile Hunter Bundle
Hocam bu dlc'leride içeriyor mu ?

WindOfChangee2

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar ana hikaye felan var değil mi bu dlc li hali sadece tam hali ana hikayesi felan var değil mi ona göre indireceğim de

Phobos ム

ƑЄƝЄƦƁƛӇÇЄ 1907

WindOfChangee2' Alıntı:
Arkadaşlar ana hikaye felan var değil mi bu dlc li hali sadece tam hali ana hikayesi felan var değil mi ona göre indireceğim de
Ana hikaye ve dlc yan hikayelerde var tabikide full ben indirdim sorunsuz :thumbup:

WindOfChangee2

Torrent-Oyun.com

Teşekkür ederim yorumun için :)

Yeniçeri52

Çılgın Bi' Mühendis

Oyunun hikayesi çok sürükleyici dün bir uyumuşum sabah kendimi harranda zombi avlarken buldum

r.raifozturk

Torrent-Oyun.com

hemen indiriyorum. paylaşım için teşekkürler.

tolga102

Torrent-Oyun.com

arkadaslar tunggle üzerinden steam olmadan onlıne oynanıyormu bu sürüm

filojistoN

technogame.net

Teşekkürler.

BlackDark

oyun delisi

ek paketı nasıl indirebilirim sadece oyun zaten var suan ama ayrı olarak indirmek istiyorum

BlackDark' Alıntı:
ek paketı nasıl indirebilirim sadece oyun zaten var suan ama ayrı olarak indirmek istiyorum
Merhaba,
Forumumuzda ek paket ayrı olarak bulunmuyor maalesef. Sorunsuz sürüm bu, rahat bir şekilde indirip oyunun keyfini çıkarmanız dileği ile.
İyi forumlar.

ismaily

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar oyunda Ok ve Yay ne zaman kullanıyoruz.Envanterimde çeşitli oklar var ama Yay yok...
Birde envanterden silahı nasıl sırt çantamıza getiriyoruz?Bir türlü çözemedim...

Toretto Kelite

Darryl Messer - Unique Racers

ismaily' Alıntı:
Arkadaşlar oyunda Ok ve Yay ne zaman kullanıyoruz.Envanterimde çeşitli oklar var ama Yay yok...
Birde envanterden silahı nasıl sırt çantamıza getiriyoruz?Bir türlü çözemedim...
Yayı bozak horde bölümünden alabilirsin o bölümü bitirirsen güçlü bir ok veriyor. Hikayenin baya ileriki kısımlarında falan normal yay satılıyor hemen çıkmayabiliyor. En basiti bu yüzden bozak horde. (Hızlı almak istiyorsan normalde bitirmeni öneririm yeni başladıysan oyuna) . Envanterindeki silahları sırt çantana eklemek için sırt çantanda yerin olması gerekiyor eğer kullanmadığın yada kırılmış tamir edilmeyen silahların var ise metal part dönüştür yer açılır böylelikle yeni silahlarını alabilir kullanabilirsin. Aldığın silahların damage kısmı önemli durability seviyeleride çok önem teşkil ediyor sonuçta gece zombile çılgına dönüyorlar :D Good Night Good Luck dostum.

ismaily

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler cevabınız için...Geceleri evet çok çılgınlar.Hele o kırmızı gözlü mü diyeyim o ucubeler hep öldürüyor beni...:)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.