Dying Light FPS Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Dying Light menüde hemde oyun içinde 1 FPS veriyor çözümü nedir acaba

Sistemim :
İşlemci : AMD Opteron 3365 2.3-2.6GHz
Anakart : MSI 760GM-E51
RAM : 16 GB DDR3 1333MHz
Ekran Kartı : Radeon HD 4850

Bundan daha kötü sistemlerde rahatça oynayanlar görüyorum bir sürü çözüme baktım fakat hiç bulamadım

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Dying Light menüde hemde oyun içinde 1 FPS veriyor çözümü nedir acaba

Sistemim :
İşlemci : AMD Opteron 3365 2.3-2.6GHz
Anakart : MSI 760GM-E51
RAM : 16 GB DDR3 1333MHz
Ekran Kartı : Radeon HD 4850

Bundan daha kötü sistemlerde rahatça oynayanlar görüyorum bir sürü çözüme baktım fakat hiç bulamadım
O ekran kartının Dx11 desteği yok. Oyun ise bildiğim kadarıyla sadece Dx11 destekliyor. 1 fps alman değil oyunu açabilmen garibime gitti.

benim anlamadığım şey bundan daha kötü ekran kartıyla oynayan çok mesela Radeon HD 5450 videosu bile var

Ekran kartını değiştirmen gerek eski bir kart o.
Direct X 10.1 üstü yok.
Dediğin oyun min Direct x 11 istiyor.
O kartla ve 5450 ile dying lıght oynamanın mantığı yok .
2 side uygun bir kart değil maalesef.
Kartın yettiği oyunlara yönelin.
Ya da ekran kartını yükseltin.
İşlemcinde server, render ve workstation işlemcidir oyun için pek performans vermez haberin olsun.

Yardımlarınız için teşekkürler. Ben zaten aşırı bi performans beklemiyorum gözüm yükseklerde değil 720p de 30FPS verse yeterdi benim için

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt