Dying Light Crack Fix 'Save/Load Sorunu Düzelten' [RELOADED] - Tek Link - indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

:pcgereklioyun:Dying Light [RELOADED] | FULL indir | HIZLI indir

:pcindirmeturu: Uploads.To - Cloud - UploadRocket - Uploaded.to - Free
Uploaded'ten Hızlıca Direk İndirebilmek için TIKLA

:pcdosyaturu: RAR

:pcplatform: PC

:pcsurum: Dying.Light.Crackfix-RELOADED

:pcboyut: 2 MB

:pcnot: Oyunun save yaptıktan sonra oyuna tekrar girince artık load yapabilmenizi sağlayan Crack Fix dosyasıdır!!! Tarafımdan denenmiştir. Kurulum ve açıklama tamamen kendime ait, bu yüzden oyun hakkında ve yama hakkında sorunlarını olursa bana danışabilirsiniz. SpAwN....

Düzeltilenler Listesi:

Now its possible to load saved game after restarting the game

:pckurulumaciklamasi:

1.Dosyayı indirdikten sonra rar'dan çıkartın ve çıkan klasörün içindeki dosyaları oyunun kurulu olan klasöre yapıştırın.
İyi ve sorunsuz oyunlar!

Yada:
Yada:
Yada:

Λdam Lambert

[A]dam [L]ambert
Ynt: Dying Light Crack Fix 'Save/Load Sorunu Düzelten' [RELOADED] - Tek Link - indir

Eyvallah. ^-^

Elikmet

Ne İstersen Sorabilirsin
Ynt: Dying Light Crack Fix 'Save/Load Sorunu Düzelten' [RELOADED] - Tek Link - indir

ne ara denedin :D Teşekkürler

Freedom_Tavan_55

Torrent-Oyun.com

Adamın hızı bomba ya konu için thanks:. kardeşim..

Mr.Coffee

Bugünün bir daha asla doğmayacağını düşün.

saol paylaşım için :) oyunun zamunda sürümü geldi bu arada crack fix dahil :) :) paylaşım için saol

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones

Oyunu ZIMBA'dan Crack'i senden Giorgi Abi eline sağlık thanks:.

BERKANY

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.
Kıdemli Yetkili

Hemen indireyim de sonra sıkıntı çıkmasın naughty:.

dkalop

AreYouReady ¿

Uhh be az yüklenin biraz :) 30 kb yi geçemedim henüz :) :D ellerine sağlık teşekkürler :)

ALBATRAOZ

FSociety - Eski Süperiniz..

Eline Sağlık Abi

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

dkalop' Alıntı:
Uhh be az yüklenin biraz :) 30 kb yi geçemedim henüz :) :D ellerine sağlık teşekkürler :)
Bugün oynanış videomu ekleyeceğim :)
ZeUS128' Alıntı:
Teşekkür ederim ama Sanırım bu sürüm full değil. Çünkü oyun 40 gb olacaktı. Reloded Multi- diğer dilleri de riplemez. 11 GB 4/1'i orijinal boyutunun. Techland Bir kaç youtube oyun kanalına Dyinglightin pre-Play sürmünü göndermişti onlarda da dinledim 12- küsür GB bize test etmemiz için gönderdiler dediler.

https://www.youtube.com/watch?v=RLHR5smxbsc

Videoyu izlerseniz başında söylüyor zaten. Early pre build vs. vs. Az İngilizce ile olayı anlarsınız. Yani bu Full mü gerçekten 40 GB yazınca orijinal sistem gereksinimlerinde bu kadar düşük olması şaşırtıcı.
1. Oyun tam sürüm!
2. Pre-Load yani ön yükleme bu rada, pre-play değil.
3. Pre-Load sürümü 17gb, oyun 11gb ve kurulduktan sonra zate o boyuta ulaşıyor. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin!
4. Oyunun Early acces yani erken erişimi olamam çünkü steam'e gir bak oyun çıktı diye!
Ayrıca zeki arkadaşım, videonun hangi tarihte çekilip yayınladığına bakarmısın! Geçen sene yahu o zaman çekildi o video daha deneme aşamasındayken oyun!

ZeUS128

i'm the best at what i do
Tek Link - indir

SpAwN' Alıntı:
1. Oyun tam sürüm!
2. Pre-Load yani ön yükleme bu rada, pre-play değil.
3. Pre-Load sürümü 17gb, oyun 11gb ve kurulduktan sonra zate o boyuta ulaşıyor. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin!
4. Oyunun Early acces yani erken erişimi olamam çünkü steam'e gir bak oyun çıktı diye!
Ayrıca zeki arkadaşım, videonun hangi tarihte çekilip yayınladığına bakarmısın! Geçen sene yahu o zaman çekildi o video daha deneme aşamasındayken oyun!
Yanıtın için teşekkür ederim abi . Oyunu uzun zamandır bekliyordum günün erken saatlerinde görünce şaşırdım. Pre ... olayları birbirine girdi de Yanlış bilgi verme amacında değildim Sadece bu kadar düşük alan istemesi şaşırttı bir de videolar o kadar da eski değil 1 ay önce yayınlanmış. Ben de emin olmak için yazdım.
Aydınlattığın için sağol. Akşama denemiş olurum sanırım oyunu.

Roudi

Fastest Man Alive

Crack fix indirsek buna gerek olur mu? Yoksa ilk bunu sonra crack fix mi indirelim?

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar

BladeTrinity' Alıntı:
Oyunu ZIMBA'dan Crack'i senden Giorgi Abi eline sağlık thanks:.

Recker

Her Türlü Sorunuza Yardımcı Olurum P.M Atın.

Roudi' Alıntı:
Crack fix indirsek buna gerek olur mu? Yoksa ilk bunu sonra crack fix mi indirelim?
aynen

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

ZeUS128' Alıntı:
Yanıtın için teşekkür ederim abi . Oyunu uzun zamandır bekliyordum günün erken saatlerinde görünce şaşırdım. Pre ... olayları birbirine girdi de Yanlış bilgi verme amacında değildim Sadece bu kadar düşük alan istemesi şaşırttı bir de videolar o kadar da eski değil 1 ay önce yayınlanmış. Ben de emin olmak için yazdım.
Aydınlattığın için sağol. Akşama denemiş olurum sanırım oyunu.
Rica ederim :) Ayrıca inceleme videosunu çektim, birazdan sitede yayınlarım...

Recker' Alıntı:
Direk bu ve sadece crack fix'i indirp yapmanız gerek

Zerpnos

Yoluna insanlar çıkar, insanlar yolundan çıkar.

Senden hızlısı mezarda abi eyvallah s4:.

lütfen bekleyin kısmı hiç gitmiyor

MasterKing

Her Türlü Sorununuza PM atabilirsiniz.

Bende ilk başta save sıkıntısı olmuştu oda Patch yaptıktan sonra düzeldi şükürler olsun, eline sağlık abi.

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

cellat211' Alıntı:
lütfen bekleyin kısmı hiç gitmiyor
Geçiyor, faklı tarayıcıyla deneyin
MasterKing' Alıntı:
Bende ilk başta save sıkıntısı olmuştu oda Patch yaptıktan sonra düzeldi şükürler olsun, eline sağlık abi.
Rica ederim :)

VVonderBoy

Torrent-Oyun.com

Spawn, bu yeni crackin ilk verdiğin dlc ile birlikte olan crack fixten farkı var mı yoksa o da save-load problemini düzeltiyor mu ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt