Torrent-Oyun | Dungeons and Dragons - Dark Alliance [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dark Alliance Kapak 0.png

Dungeons and Dragons - Dark Alliance [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -31,9 GB

:pccikistarihi: -22.06.2021

türkçe.png
TÜRKÇE YAMA (MAKİNE ÇEVİRİ):
JC_link.gif

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir! (Win10 tavsiye edilir)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/623280/Dungeons__Dragons_Dark_Alliance/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

DND_DA_TEXTURE_HIGH_RES_Stacked_CL_120219_DROP.png

Dark Alliance, Dungeons & Dragons dünyasına gerçek zamanlı savaş ve dinamik işbirliğiyle dolu patlayıcı bir aksiyon kavgasında hayat veriyor.

Kötülüğün istilacı orduları her geçen gün daha da güçlenirken, buz devleri ve intikamcı ejderhalar Icewind Dale'de kontrolsüz dolaşıyorlar. Şimdi dört kahraman yaratıkların saldırısını geri püskürtmeli ve karanlığa karşı savunmalıdır.

Dark Alliance'ın savaş sistemini tamamen deneyimlemek istiyorsanız, bir kontrolcü şiddetle tavsiye edilir.

İkonik D&D Kahramanları olarak oynayın
En çok satan fantastik yazar RA Salvatore'un dört kahramanından birini seçin – Drizzt Do'Urden, Catti-brie, Wulfgar ve Bruenor Battlehammer. Her birinin kendine özgü oyun tarzı ve özelleştirilebilir yetenekleri vardır. Yeni becerilerin kilidini açmak ve güçlü donanımlar kazanmak için görevleri tamamlayın ve patronları alt edin, oyuncuların daha da büyük zorluklar üstlenmesine izin verin.

Arkadaşlarının Yanında Savaş
En fazla üç arkadaşınıza katılın ve patlayıcı gerçek zamanlı dövüş ile dinamik bir işbirliği deneyiminde birlikte savaşın. Tek başına üstesinden gelemeyecek kadar güçlü durdurulamaz canavarları devirirken yıkıcı kombinasyonları serbest bırakın.

Durdurulamaz Canavarları Fethedin
Dark Alliance, oyuncuları Dungeons & Dragons dünyasının en efsanevi canavarlarından bazılarıyla karşı karşıya getiriyor. Ayaz devleri, Seyirciler, Beyaz Ejderhalar - onları aşılmaz olasılıklara karşı yenmek için güç toplayın.

Donmuş Manzaraya Cesur
Dark Alliance, Dungeons & Dragons dünyasına daha önce hiç olmadığı kadar hayat veriyor. Vatanınızı iğrenç canavar ordularından korurken Icewind Dale'in soğuk ve tehlikeli dünyasını keşfedin.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Şiddet
Dark Alliance içinde yaşanan şiddet biçimleri şunları içerir:
Savaşta homurdanmalar ve iniltiler duymak ve hasar almak.

Cüceler ve goblinler de dahil olmak üzere oyun içi etkileşimli olmayan çevresel unsurlar kazıklara ve yaratık cesetlerine zırh giydirilmiş veya içinde silah veya ok bulunan kemikler olarak tasvir edilmiştir.

Ateş yakan ve yanan efsanevi düşman yaratıkları, diğer düşman yaratıklarını parçalayan düşman yaratıkları ve diğer düşman yaratıklarını etkisiz hale getirmek için "büyü" kullanan düşman yaratıkları içeren CGI ara sahneleri.

Kan ve Vahşet
Player karakterleri ve oyuncu olmayan karakterler, hasar verildiğinde oyuncuya göstermek için çeşitli renklerde kısa kan nefesleri gösterir.

Oyuncu olmayan karakter yaratık cesetlerinin kapatıldığı ve içi boşaltıldığı oyun içi ve CGI ara sahneleri var.

Dil
Duyulabilen, görülebilen ve okunabilen ("lanet olsun" ve "cehennem" gibi nispeten hafif terimler dahil) saldırgan, kaba, kaba, saygısız bir dil kullanımı vardır.
:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_3.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (7-8 saat)

Önemli Not!.png

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. Torrent adından da anlaşılacağı alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Dungeons & Dragons - Dark Alliance 290 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ooooo paylaşım için teşekkür ederiz. Dostum yine döktürmüşsün. Bakarken gözlerim şenlendi. Ellerine sağlık. :):))
Eyvallah dostum, senin konuların gibi yorumlanmaya değer konular olmasa da ilgi çekici olması için elimden geleni yapıyorum diyelim. :)

muhafiz1985

Torrent-Oyun.com
O Efsane Kara Elf Drizzt 5 kitap bitmek üzere

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu arada konuya eklemeyi unutmuşum:
Sadece Crack Dosyası (lazım olursa):
JC_link.gif

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Qbittorrent ile Utorrent arasındaki fark nedir ?
Utorrent'te ekstradan reklam barındırması onu zaman zaman anti-virüs programları ve Windows Defender tarafından sorunlu kılıyor.Zaman zaman hata verdiği de oluyor (örneğin; sistem belirtilen yolu bulamıyor veya write to disk hatası gibi).Yakın zamanda ben de Utorrent ile Qbittorent arasındaki hız farkına bakıp kesin olarak Qbittorrent'e geçmiştim.Aşağıdaki linkten de o post'umu görebilirsiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

darknacrat

Torrent-Oyun.com
DRİZZT oyun berbat olsa bile oynarım gelmiş geçmiş en muhteşem roman kahramanı var oyunda

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Admin sırf yorum yapmak için üyelik açtım. Daha oyun Tr'ye gelmeden bulup crackleyip bize sundun. Sen adamın dibisin. İndirdim ve sorunsuz oynadım eline emeğine sağlık. :)):)):)):)):)):))

MuratTamer

Darth Vader
Oynayan arkadaslar yorumlayin hele biraz. Nasil oyun basarili mi? Steam yorumlari pek ic acici degil ama gameplay videolari fena durmuyor sanki.

Oynayan arkadaslar yorumlayin hele biraz. Nasil oyun basarili mi? Steam yorumlari pek ic acici degil ama gameplay videolari fena durmuyor sanki.
Dostum bu oyun bir roman serisinin ( Unutulmuş Diyarlar) karakterlerini içeriyor. Ben seriyi komple okudum ve hayranıyım. Oyunu çıkınca da epicte beklemeye geçtim oraya gelmeden admin sağolsun önümüze koydu. Online oynanırsa çok daha zevkli olur arkadaşlarla tabi ki ama ben solo da çok keyif alıyorum şu anda tavsiye ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyun için teşekürler

ayrıca oyun için yama çıkmış (makine çevirisi)
Rica ederim dostum, çeviri linkini burda paylaşırsan konuya ekleyeceğim, aramaya vaktim yok maalesef.Şimdiden teşekkürler.

Edit: @Mount Blade Warband nikli arkadaş sayesinde linki edindim dostum.
JC_link.gif

Admin sırf yorum yapmak için üyelik açtım. Daha oyun Tr'ye gelmeden bulup crackleyip bize sundun. Sen adamın dibisin. İndirdim ve sorunsuz oynadım eline emeğine sağlık. :)):)):)):)):)):))
Rica ederim dostum ancak oyunları hiçbir torrent sitesi kırmadığı gibi ben de kırmıyorum.Sadece crack gruplarının kırıp paylaştıklarını ben de görüp sizlerle paylaşıyorum.Güzel yorumun için tekrardan teşekkür ederim, iyi oyunlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt