Dune 2021 Türkçe altyazı bulamıyorum (Çözüldü)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kanfur

Torrent-Oyun.com
filmi indirdim ama türkçe altyazı bulamıyorum yardımcı olur musunuz?4k olarak indirdimona uygun altyazı varsa çok sevinirim.

MuratTamer

Darth Vader
Cevirisi yapilmisti ama Tr de telif yemis. Kaldirildi yerli altyazi sitelerinden. Yabanci altyazi sitelerinde bulabilirsin hocam. Bu film icin kullanmadim ama gecmiste su altyazi sitesini birkac kez kullanmistim;

https://subscene.com/subtitles/dune-2021

Bu fimin altyazisi da var gozukuyor. Deneyebilirsin :))

Edit: suan gorunen linki kullanin. Bir onceki attigim site baskaymis. Hepsinin ismi birbirine benziyor :) @kanfur

Son düzenleme:

kanfur

Torrent-Oyun.com
Cevirisi yapilmisti ama Tr de telif yemis. Kaldirildi yerli altyazi sitelerinden. Yabanci altyazi sitelerinde bulabilirsin hocam. Bu film icin kullanmadim ama gecmiste su altyazi sitesini birkac kez kullanmistim;

https://subscene.be

bir türlü türkçesi çıkmıyor buradan malesef

https://subscene.com/subtitles/dune-2021

Edit: suan gorunen linki kullanin. Bir onceki attigim site baskaymis. Hepsinin ismi birbirine benziyor :) @kanfur
Hocam siz gerçekten birtanesiniz ya,geçenlerde bende türkçealtyazıdan çevirilmesini bekliyordum tak bir anda kayboldu,altyazının ilk defa telif yediğini gördüm,arıyordum öyle kaç gündür bulamamıştım tam buraya yazıcaktım konuyu gördüm,çok teşekkür ediyorum.

MuratTamer

Darth Vader
Hocam siz gerçekten birtanesiniz ya,geçenlerde bende türkçealtyazıdan çevirilmesini bekliyordum tak bir anda kayboldu,altyazının ilk defa telif yediğini gördüm,arıyordum öyle kaç gündür bulamamıştım tam buraya yazıcaktım konuyu gördüm,çok teşekkür ediyorum.
Rica ederim hocam. İyi seyirler.

kanfur

Torrent-Oyun.com
4k filmi hangi siteden indiriyorsunuz dostum
google rastgele ararken buldum fransız sitesi sanırım buradan torrent olarak indirdim.dikkat et virüs felan indirme

[Link kaldırılmıştır, lütfen oyun indirme sitesi linki paylaşmayınız]

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Bazı filmler vardır sinemada izlenir denir ya , bu film sinamada iyi bir sinema salonunda izleme şansınız varsa kaçırmayın hiç bir tv veya ses sistemi o görüntü kalitesini ve sesi veremez.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bazı filmler vardır sinemada izlenir denir ya , bu film sinamada iyi bir sinema salonunda izleme şansınız varsa kaçırmayın hiç bir tv veya ses sistemi o görüntü kalitesini ve sesi veremez.
valla sinemadan daha iyi oluyor bence 7.1 ses sistemli
HP OMEN by Mindframe Headset
ve şu monitörle

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
valla sinemadan daha iyi oluyor bence 7.1 ses sistemli
HP OMEN by Mindframe Headset
ve şu monitörle

Aynı monitöre sahibiz bu monitör le iyi bir sinema arasındaki fark baya var zaten ses konusunda yaklaşamaz bile 7+1 bi pro kulaklığım var lakin özellikle ımax de yaşadığım hazzı vermiyor, perdeye yansıtılan görüntü kalitesi 4k nın çok üstünde bazı sinema salonlarında 12k ya kadar görüntü veren dev projektörler mevcut.

Monitör piyasanın en iyilerinden o tartışılmaz hatta anadoludaki dandik sinema salonlarından iyidir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt