Dünyanın En Gizemli Youtube Kullanıcısı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Vatanımın Dostu Polat Alemdar

Polat Alemdar vermeyeceğim adamdır!
Beyler, ''EROL19 EROL'' diye bir Youtube kullanıcısı var ve bu eleman tüm Kurtlar Vadisi videolarının altına ''Devletin servisi Polat Alamder'', ''14 yıllara gıccıktır Polat abi'', ''Polat Alemdar şeytanı yuvası yaptı'', ''Polat Alemdar gıcıktır'', ''Polat Alemdar Allah'', ''Allah'ımın Adıdır Polat Alemdar '' gibi anlamı olmayan saçma yorumlar yapıyor. Hatta bu adam o kadar sayko ki kendisi Kurtlar Vadisi videoları paylaşıyor ve kendi paylaştığı videonun altına bile saçma sapan yorumlar yapıyor. Adamın ünü o kadar duyuldu ki ünlü Youtube kanalı Deep Turkish Web bu adamla ilgili parodi çektiler. Bu adamı cidden çok merak ediyorum... Troll desem niye bir insan 4 yıldır üşenmeden böyle şeylerle uğraşır? Uzaylı olma ihtimali yüksek.

Okumak isteyenler için EROL19 EROL'un attığı yorumlarının bir kısmı;
  • polat alemdar tarih olmaz polat alemdar tarihte olur tarihin üstünde polat alemdar polat alemdar devri başladı polat alemdar ben polat alemdar hissediyorum polat alemdar vermeyeceğim adamdır ben polat abi çok seviyorum murat abi görmeseydim adamdan kurtlar vadisi pusu 74 polat alemdar'ın polat alemdar olmak kolay olmuyor polat alemdar almak onun için polat alemdar devam etti onun için polat alemdar devam etti 13 yıl polat alemdar daveti 13 onu çikolata abi devam ettin kurtlar vadisi pusu on dördüncü yılına girecek trt 1'de on dördüncü yılına görecek on dördüncü yılına gıcıktır polat abi 14 yıllara gıcıktır kola takılan on dördüncü yıllarca çektim kurtlar vadisi pusu trt 1'de devam edecektir artık polat abi nin yeni kanalı trt 1
  • emlak polat alemdar
  • kullanım kullanım ömrü kısadır asıl olan devlettir asıl olan devlet ve Kurtlar Vadisi Pusu Devletin Milletin dizisidir Polat Alemdar milletin dostu asıl olan Polat Alemdar'la Devlet
  • Polat Alemdar devletin dostudur devletin düşmanı değil devletin dostudur Polat Alemdar Devletin Milletin dostluğudur Polat Alemdar
  • Kurtlar Vadisi devlet millet için vardır
  • Kurtlar Vadisi'nin fabrinin bölümleri 360 de oynanıyor
  • Polat Alemdar İsrail'e gelmedim Filistin'e geldim Esra'yı diye Polat Alemdar Filistin'den Polat Alemdar Filistin'e geldim
  • Kurtlar Vadisi eski dizileri insanların dizisidir
  • Polat Alemdar şerefsizlerin yuvasını yıktı
  • Polat Alemdar Allah yeter şerefsiz mail inceleyecek
  • Polat Alemdar kahve içecek gücüm yok
  • Polat Alemdar düşmez Polat Alemdar'ın güçlü anımdır
  • Polat Alemdar şeytanı yuvası yaptı
  • insanlarını anlatan yazı türü Kurtlar Vadisi
  • Polat Alemdar Deniz ücretsiz kimse Konseyi kullanması Polat Alemdar vardır Polat Alemdar'dan kimsin izinsiz bir şey yapamazsın Polat Alemdar'ın sizin izinsiz devletten izinsiz hiçkimse konusu yapılamaz Polat Alemdar'ın edevlet var Polat Alemdar'la devlet var
  • Polat Alemdar şerefsizsin kabus
  • Kurtlar Vadisi bitmez milletimiz indir Polat Alemdar bitmez Polat Alemdar milletin dostudur Polat Alemdar
  • Polat Alemdar milliyetçi Kötü insanların dostudur
  • Kurtlar Vadisi devlettir devlet dizisidir Polat Alemdar devlet dizisinde unutuyorum
  • Polat Alemdar Ararsan cevap geldi
  • Polat Alemdar Lovato
  • çocuk babasını girebilir de anasız büyüyemez bir çocuk babasız bir yer biri de anasız büyüyemez tekrarımız vardır imkanımız vardır vatandır 2 alanımız bir vatanımız imkanımız vardı Bir bakayım bir kendi alır mısın Polat Alemdar vatana hizmet etmek ne ne bekliyorsa bir vatanımız var Volkan Polat Alemdar anasını hizmet etti Vatanına
  • Polat Alemdar'ın edevlet Vatan html Button
  • Polat Alemdar bozduracağım
  • Polat Alemdar Batuhan dostudur
  • bak amca dedim işte evlattır Polat Alemdar Vatanına hizmet eden adam durmadan vatandır
  • Polat Alemdar Vatan olan sevgisini gösterdi bana olan sevgisini gösterdi
  • ara Kara Polat Alemdar'ın adamıdır
  • hizmetçi polat alemdar
  • Polat Alemdar Caddesi
  • hain Adem geldi Özür Polat Alemdar haini aldığı mücadele ediyor
  • Polat Alemdar kızgın kendini öldürüyor
  • vatan motoruna hizmet eden polat alemdar
  • Polat Alemdar ın e devleti var
  • Polat Alemdara laf atan Polat Alemdar
  • Polat Alemdar devlete hizmet saygılıdır Polat Alemdar
  • ölüm demek te doğru söz Polat Alemdar
  • bensiz kimse racon kesemez ben Polat Alemdar
  • Polat Alemdar şerefsizleri yok eder
  • Polat Alemdar Aleyna Tilki Andrea'yı gebertebilir
  • Polat Alemdar Polat Alemdarı ciddiye alan Yaşar
  • tır Polat Alemdar
  • dostum en iyi dost Polat Alemdar
  • Polat Alemdar Allah Allah'ımın Adıdır Polat Alemdar
  • Polat Alemdar Allah
  • Allah'ımın Adıdır Polat Alemdar
  • Polat Alemdar her zaman ücretsizdir
  • Polat Alemdar vatanına ne zaman sahip çıkıyor
  • Polat Alemdar kimsin silah çekim aç koçum adam ol senin karşında Polat Alemdar hazır Koskoca Polat Alemdar
  • Polat abi gıcıktır
  • bana salata
  • Kurtlar Vadisi aksiyon Polat Alemdar'la iddialar

EROL19 EROL - Esrarengiz Youtube Kullanıcısının Kanalı
Deep Turkish Web EROL19 EROL İçin Çektiği Parodi

Burada gizemli olan şey nedir? Onu geçtim senin nickin ve profilinde yazdıkların da bu paylaştığın arkadaştan pek farklı değil. Aklıma gelen soru şu: Bu kanal aslında senin ve takipçi kasmak için mi böyle bir konu açtın? Onun haricinde ortada gizem falan yok. Eğer böyle şeyleri gizemli buluyorsanız, sorunu kendinizde arayın. Böyle videolarda değil. :))

Vatanımın Dostu Polat Alemdar

Polat Alemdar vermeyeceğim adamdır!
Burada gizemli olan şey nedir? Onu geçtim senin nickin ve profilinde yazdıkların da bu paylaştığın arkadaştan pek farklı değil. Aklıma gelen soru şu: Bu kanal aslında senin ve takipçi kasmak için mi böyle bir konu açtın? Onun haricinde ortada gizem falan yok. Eğer böyle şeyleri gizemli buluyorsanız, sorunu kendinizde arayın. Böyle videolarda değil. :))
Anahtar kelimeleri kullanan bi bot
Edit: Kanalın sahibi sensin, cringe.
erol19erol gibi kaliteli bir insanın böyle bir forumda sürtünme ihtimali çok düşük
Gizemli olan bu adamın 4 yıl boyunca böyle yorumlar atması. Ayrıca Google+'da buna benzer yorumlar paylaşıyor. Bot olmadığına eminim.

Ayrıca dinimin ve Allah'ın üzerine yemin ederim ki ben değilim. Sadece Troll olsun diye onun yazdıklarını imzam yaptım.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Gizemli olan bu adamın 4 yıl boyunca böyle yorumlar atması. Ayrıca Google+'da buna benzer yorumlar paylaşıyor. Bot olmadığına eminim.

Ayrıca dinimin ve Allah'ın üzerine yemin ederim ki ben değilim. Sadece Troll olsun diye onun yazdıklarını imzam yaptım.
Olm yemin etmene gerek yok la kimsenin ciddi bir şekilde senin o reyiz olduğunu düşündüğünü sanmıyorum. Düşünenler varsa da erol19erol u bu konuda ilk defa veya ikinciye falan görmüştür.

Beyler, ''EROL19 EROL'' diye bir Youtube kullanıcısı var ve bu eleman tüm Kurtlar Vadisi videolarının altına ''Devletin servisi Polat Alamder'', ''14 yıllara gıccıktır Polat abi'', ''Polat Alemdar şeytanı yuvası yaptı'', ''Polat Alemdar gıcıktır'', ''Polat Alemdar Allah'', ''Allah'ımın Adıdır Polat Alemdar '' gibi anlamı olmayan saçma yorumlar yapıyor. Hatta bu adam o kadar sayko ki kendisi Kurtlar Vadisi videoları paylaşıyor ve kendi paylaştığı videonun altına bile saçma sapan yorumlar yapıyor. Adamın ünü o kadar duyuldu ki ünlü Youtube kanalı Deep Turkish Web bu adamla ilgili parodi çektiler. Bu adamı cidden çok merak ediyorum... Troll desem niye bir insan 4 yıldır üşenmeden böyle şeylerle uğraşır? Uzaylı olma ihtimali yüksek.

Okumak isteyenler için EROL19 EROL'un attığı yorumlarının bir kısmı;
  • polat alemdar tarih olmaz polat alemdar tarihte olur tarihin üstünde polat alemdar polat alemdar devri başladı polat alemdar ben polat alemdar hissediyorum polat alemdar vermeyeceğim adamdır ben polat abi çok seviyorum murat abi görmeseydim adamdan kurtlar vadisi pusu 74 polat alemdar'ın polat alemdar olmak kolay olmuyor polat alemdar almak onun için polat alemdar devam etti onun için polat alemdar devam etti 13 yıl polat alemdar daveti 13 onu çikolata abi devam ettin kurtlar vadisi pusu on dördüncü yılına girecek trt 1'de on dördüncü yılına görecek on dördüncü yılına gıcıktır polat abi 14 yıllara gıcıktır kola takılan on dördüncü yıllarca çektim kurtlar vadisi pusu trt 1'de devam edecektir artık polat abi nin yeni kanalı trt 1
  • emlak polat alemdar
  • kullanım kullanım ömrü kısadır asıl olan devlettir asıl olan devlet ve Kurtlar Vadisi Pusu Devletin Milletin dizisidir Polat Alemdar milletin dostu asıl olan Polat Alemdar'la Devlet
  • Polat Alemdar devletin dostudur devletin düşmanı değil devletin dostudur Polat Alemdar Devletin Milletin dostluğudur Polat Alemdar
  • Kurtlar Vadisi devlet millet için vardır
  • Kurtlar Vadisi'nin fabrinin bölümleri 360 de oynanıyor
  • Polat Alemdar İsrail'e gelmedim Filistin'e geldim Esra'yı diye Polat Alemdar Filistin'den Polat Alemdar Filistin'e geldim
  • Kurtlar Vadisi eski dizileri insanların dizisidir
  • Polat Alemdar şerefsizlerin yuvasını yıktı
  • Polat Alemdar Allah yeter şerefsiz mail inceleyecek
  • Polat Alemdar kahve içecek gücüm yok
  • Polat Alemdar düşmez Polat Alemdar'ın güçlü anımdır
  • Polat Alemdar şeytanı yuvası yaptı
  • insanlarını anlatan yazı türü Kurtlar Vadisi
  • Polat Alemdar Deniz ücretsiz kimse Konseyi kullanması Polat Alemdar vardır Polat Alemdar'dan kimsin izinsiz bir şey yapamazsın Polat Alemdar'ın sizin izinsiz devletten izinsiz hiçkimse konusu yapılamaz Polat Alemdar'ın edevlet var Polat Alemdar'la devlet var
  • Polat Alemdar şerefsizsin kabus
  • Kurtlar Vadisi bitmez milletimiz indir Polat Alemdar bitmez Polat Alemdar milletin dostudur Polat Alemdar
  • Polat Alemdar milliyetçi Kötü insanların dostudur
  • Kurtlar Vadisi devlettir devlet dizisidir Polat Alemdar devlet dizisinde unutuyorum
  • Polat Alemdar Ararsan cevap geldi
  • Polat Alemdar Lovato
  • çocuk babasını girebilir de anasız büyüyemez bir çocuk babasız bir yer biri de anasız büyüyemez tekrarımız vardır imkanımız vardır vatandır 2 alanımız bir vatanımız imkanımız vardı Bir bakayım bir kendi alır mısın Polat Alemdar vatana hizmet etmek ne ne bekliyorsa bir vatanımız var Volkan Polat Alemdar anasını hizmet etti Vatanına
  • Polat Alemdar'ın edevlet Vatan html Button
  • Polat Alemdar bozduracağım
  • Polat Alemdar Batuhan dostudur
  • bak amca dedim işte evlattır Polat Alemdar Vatanına hizmet eden adam durmadan vatandır
  • Polat Alemdar Vatan olan sevgisini gösterdi bana olan sevgisini gösterdi
  • ara Kara Polat Alemdar'ın adamıdır
  • hizmetçi polat alemdar
  • Polat Alemdar Caddesi
  • hain Adem geldi Özür Polat Alemdar haini aldığı mücadele ediyor
  • Polat Alemdar kızgın kendini öldürüyor
  • vatan motoruna hizmet eden polat alemdar
  • Polat Alemdar ın e devleti var
  • Polat Alemdara laf atan Polat Alemdar
  • Polat Alemdar devlete hizmet saygılıdır Polat Alemdar
  • ölüm demek te doğru söz Polat Alemdar
  • bensiz kimse racon kesemez ben Polat Alemdar
  • Polat Alemdar şerefsizleri yok eder
  • Polat Alemdar Aleyna Tilki Andrea'yı gebertebilir
  • Polat Alemdar Polat Alemdarı ciddiye alan Yaşar
  • tır Polat Alemdar
  • dostum en iyi dost Polat Alemdar
  • Polat Alemdar Allah Allah'ımın Adıdır Polat Alemdar
  • Polat Alemdar Allah
  • Allah'ımın Adıdır Polat Alemdar
  • Polat Alemdar her zaman ücretsizdir
  • Polat Alemdar vatanına ne zaman sahip çıkıyor
  • Polat Alemdar kimsin silah çekim aç koçum adam ol senin karşında Polat Alemdar hazır Koskoca Polat Alemdar
  • Polat abi gıcıktır
  • bana salata
  • Kurtlar Vadisi aksiyon Polat Alemdar'la iddialar

EROL19 EROL - Esrarengiz Youtube Kullanıcısının Kanalı
Deep Turkish Web EROL19 EROL İçin Çektiği Parodi

Belli ki Polat'ı çok seviyor botumsu cisim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt