Dünya Kupasını Kim Alır?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

?

• Fransa

Kullanılan: 39 61.9%
  • Hırvatistan

Kullanılan: 21 33.3%
  • İngiltere

Kullanılan: 3 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackburn1903

EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞK
Ynt: Dünya Kupasını Kim Alır?

Bende düşünmüyorum ve Bu olaya kesinlikle bi çözüm bulunması lazım yoksa biz izleyicilere eziyet resmen adam oyunu kitlio maç felan izleyemiyoruz top oynamaya çalışan 3-5 takım var zaten onları da bi şekilde yeniyorlar. Clde de liverpool salah çıkmasa oyun olarak reale ders veriodu her zaman bu kadar şanslı olamazlar . Ben bu sene direkt futbolu en iyi oynat an adam olarak gördüğüm sarriden ümitliyim chelsea ile iyi işler başaracağına inanıyorum. Aynı şekilde liverpolada güveniyorum.

SuzuyaRén

Joo Joo Eyeball He One Holly Roller He Got

blackburn1903' Alıntı:
Bende düşünmüyorum ve Bu olaya kesinlikle bi çözüm bulunması lazım yoksa biz izleyicilere eziyet resmen adam oyunu kitlio maç felan izleyemiyoruz top oynamaya çalışan 3-5 takım var zaten onları da bi şekilde yeniyorlar. Clde de liverpool salah çıkmasa oyun olarak reale ders veriodu her zaman bu kadar şanslı olamazlar . Ben bu sene direkt futbolu en iyi oynat an adam olarak gördüğüm sarriden ümitliyim chelsea ile iyi işler başaracağına inanıyorum. Aynı şekilde liverpolada güveniyorum.
Sarri Avrupa' nın en iyi hocalarından biri ama Chelsea ile ne yapar muamma . Bi de Hazard' ın ayrılma ihtimali var şu an da ve o takımla nasıl 4-3-3 oynatabilir ki. Bilemiyorum. Live konusuna gelirsek kendimi bildim bileli Live' yi tutuyorum . Bu sene Fabinho ve Shaqiri' ve Keita' yı aldık . Orta sahamız acayip güçlendi. Hem Pl hem de şl' de şampiyonluğa oynyabileceğimizi düşünüyorum.

Ayrıca City , Barca gibi takımlarda Real' e boruyu döşer bu sene net.

aeygames

Kıdemli Yetkili

Sehmus Talay' Alıntı:
Mbappe'ye verseler tamam da Griezmann hiç olmazdı.Ama yine de Modric daha çok hakkediyordu bence.
Maçı anlatan spikerlerden biri maçta çok bir değişiklik olmazsa ödülü Griezmann alır demişti. Bence de Griezmann'a verilmesi saçma olurdu. Mbappe en iyi genç oyuncuyu aldığı için vermediler. Bence bu dünya kupasının yıldızıydı.

nik

Torrent-Oyun.com

brezilya aslanlar gibi top oynuyordu ne oldu ? elendirdiler alın size futbol

Lúthien

Gazi Üni - BM

sokakta rovaşata' Alıntı:
Kanka yanliz brezilya bok gibi futbol oynuyordu. Her top ya neymara ya coutinho ya gidiyir. Iyi futbolu sadece 2 kisi oynuyordu takimda.

sokakta rovaşata' Alıntı:
Bu arkadaşın mental ve algışama sıkıntısı var
Brezilya ya iyi oynuyor diyo vay be

ZeuS

* G a M e R *
Emektar

Dünya kupası sona erdiği için artık konuyu uzatmaya gerek yok. Herkese iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt