Dünya Kupasını Kim Alır?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

?

• Fransa

Kullanılan: 39 61.9%
  • Hırvatistan

Kullanılan: 21 33.3%
  • İngiltere

Kullanılan: 3 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aeygames

Kıdemli Yetkili
Ynt: Dünya Kupasını Kim Alır?

Subasic = kendi kendini kontrpiyede bırakan kaleci. O 3. golü yemeseydiler maç farklı olabilirdi. Neyse ben zaten Fransa alır demiştim.

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Fransa aldı arkadaşlar 7 dk fln önce. 8)

En azından turnuvanın en iyi oyuncusu Modric seçildi, ona da şükür.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

~ßluèMooN~' Alıntı:
En azından turnuvanın en iyi oyuncusu Modric seçildi, ona da şükür.
Sohbet konuşmasında inşallah Modric alır diye demiştim. Neredeyse tüm maçları izledim bu adam kadar maça sıkı tutunan ve savaşan birisi daha yok bence.

seckin.karabay' Alıntı:
dün akşamki maçta gönlüm ingiltereden yanaydı ama hırvatlar kazandı istek inanç ve oyun bakımındanda hırvatların hakkıydı ama fransa karşısında direnemezler diye düşünerekten dünya kupasını fransa alır diyorum..
Demiştim hırvatlar direnemediler :))

nik

Torrent-Oyun.com

brezilyayı elemeseydiler fransayla maç yapcaktı, gerçekten hakeden iki takımın maçı olacaktı, en güçlü iki takım karşı karşıya gelecekti, final o maç olacaktı :-\

BladeTrinity

Z Nation-Spartacus-Game Of Thrones

Koskoca Almanya bile gruptan çıkamadı bu dünya kupası baya bir şaşırttı açıkçası.Hırvatistan'ın finale çıkması bile büyük bir başarı.Fransa kupayı aldı tebrikler :))

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

fransa çok sağlam bir jenerasyon yakaladı kolay değil çok beklediler ve istediklerini aldılar.

fransa alır demiştik ve oldu bu arada hırvatistanın şansa geldiğini düşünenler var o arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum hırvatistanın kadrosu çok çok iyiydi ve hakederek geldiler buraya kadar tabi karşılarında her mevkisi kusursuz bi fransa vardı ve geleceğin en iyi oyuncusu (bana göre) mbappe.

Library_367158

dubluynanve' Alıntı:
fransa alır demiştik ve oldu bu arada hırvatistanın şansa geldiğini düşünenler var o arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum hırvatistanın kadrosu çok çok iyiydi ve hakederek geldiler buraya kadar tabi karşılarında her mevkisi kusursuz bi fransa vardı ve geleceğin en iyi oyuncusu (bana göre) mbappe.
Kusursuz biraz abartıya kaçıyor ama genel itibariyle söylediklerine katılıyorum.Hırvatistan, Fransa kadar olmasa da yetenekli futbolculardan kurulu bir takım ama en önemlisi tecrübeleriyle bu noktaya kadar geldiler.Fransa da hem tecrübe hem de yeteneğin çokluğuyla kupayı almış oldular.

ayhan_01

Torrent-Oyun.com

Hırvatistan tarihinin en iyi jenerasyonu fakat o kadar iyi bir sisteme sahip bir fransız gençleri bu kupayı alıyorsa herşey en alttan en sona doğru çok iyi yapılmış söylenecek söz yok. İşte bu tarz ülkeler hep bu yüzden başarılılar.

Fransayı tebrik ederim, tabikide hırvatistanın şampiyon olmasını isterdim , hırvatistan için çok büyük bir başarı bu

SuzuyaRén

Joo Joo Eyeball He One Holly Roller He Got

Fransa turnuvanın en güçlü takımıydı. Hakettikleri şekilde şampiyon oldular . Hatta şu takımın yedekleri dahi dünya kupası yarı final ayarında bi takım , inanılır gibi değil . Böyle rotasyon olmaz olsun.

Areola - Kimpembe - Rami - Mendy - Sidibe - Nzonzi - Tolisso - Fekir - Lemar - Thavuin - Dembele

Şu konuda fransanın şampiyon olacağını söylemiştim . Hatta yine konudaki 4 çeyrek final eşleşmesinin 3ünü doğru bilmişim. Hatta Rusya - Hırvatistan maçında verdiğim 3 iddia da tutmuş . Kendimi burdan tebrik ediyorum .

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=518183.msg4452862#msg4452862

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.

Nerdeyse bütün dünya hırvatistan'ı destekliyordu fakat...

nik

Torrent-Oyun.com

fransa teknik direkdörü sayesinde de kazandı, deschamps iyi bir defansçıydı zamanında ve takımını savunma anlamında iyi organize ediyor

aeygames

Kıdemli Yetkili

Modric'in dünya kupasının en iyi oyunucusu olmasına sevindim. Bir an Griezmann'a verecekler zannettim.

Library_367158

aeygames' Alıntı:
Modric'in dünya kupasının en iyi oyunucusu olmasına sevindim. Bir an Griezmann'a verecekler zannettim.
Mbappe'ye verseler tamam da Griezmann hiç olmazdı.Ama yine de Modric daha çok hakkediyordu bence.

blackburn1903

EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞK

Euro 2016 şampiyonu =çok iyi defans yani takım savunması ile portekiz
Dünya kupası 2018 şampiyonu=çok iyi defans yani takım savunması ile fransa
futbol nereye gidiyor anlamış değilim benim fransadaki gibi kadrom olucak dembeleyide koyarım lacazetide koyarım tolissoyuda koyarım mendyide koyarım ama adamlar neredeyse 7 savunmacı (matuidi ve lucas hernandez vs.)ile oynayip çok iyi def yaparak duran toplardan veya kontradan(özellikle mbappe ve hızı ile) gol veya goller atarak işi bitirdiler.
Hırvatistan ise top oynamaya çalıştı fakat 2. oldu ayrıca Subasic final maçında sattığını söylemesemde olmaz. 4goldede insan hareketsiz kalır mı abi olucak iş deil.

SuzuyaRén

Joo Joo Eyeball He One Holly Roller He Got

blackburn1903' Alıntı:
Euro 2016 şampiyonu =çok iyi defans yani takım savunması ile portekiz
Dünya kupası 2018 şampiyonu=çok iyi defans yani takım savunması ile fransa
futbol nereye gidiyor anlamış değilim benim fransadaki gibi kadrom olucak dembeleyide koyarım lacazetide koyarım tolissoyuda koyarım mendyide koyarım ama adamlar neredeyse 7 savunmacı (matuidi ve lucas hernandez vs.)ile oynayip çok iyi def yaparak duran toplardan veya kontradan(özellikle mbappe ve hızı ile) gol veya goller atarak işi bitirdiler.
Hırvatistan ise top oynamaya çalıştı fakat 2. oldu ayrıca Subasic final maçında sattığını söylemesemde olmaz. 4goldede insan hareketsiz kalır mı abi olucak iş deil.
Olay kulüp takımlarında da böyle bence . Real' in şl şampiyonluklarını örnek verebiliriz bunun için. Ztn çok iyi bi kadroya sahip olunca hücüm kurgulamana gerek kalmıyor. İyi Savunma + Kontra ile iş bitirebilirsin. Real' in Bayern' e yaptığı gibi . Bence bunun çözümü de direkt futbol . Klopp' un deyimi ile Gegenpress. Açıkçası Real' in de savunma yapan milli takımların da başarısını ileriye taşıyabileceklerini düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt