Dünya Kupasını Kim Alır?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

?

• Fransa

Kullanılan: 39 61.9%
  • Hırvatistan

Kullanılan: 21 33.3%
  • İngiltere

Kullanılan: 3 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peaceamongworlds

Atatürk'ün ışığı altında!
Emektar
Ynt: Dünya Kupasını Kim Alır?

Gönlüm tamamen Belçika'dan yanaydı ama sürpriz bir şekilde elendiler. O yüzden forza Modric :thumbup:

The Good

1881 - 193∞

~ßluèMooN~' Alıntı:
Hırvatistan kazanmazsa hesabımı 3 günlüğüne banlayabilirsiniz. O derece eminim.
3 gün seni özleyeceğiz desene... :p Keşke Hırvatistan kazansa bu arada. Ama Fransa ağır Favori

dün akşamki maçta gönlüm ingiltereden yanaydı ama hırvatlar kazandı istek inanç ve oyun bakımındanda hırvatların hakkıydı ama fransa karşısında direnemezler diye düşünerekten dünya kupasını fransa alır diyorum..

Belçika'nın elenmesi kötü oldu Portekiz elendikten sonra onları tutuyordum
Zaten futbol zevk vermiyor artık tahminim 3-4 sene sonra futbol biter (Yani Ronaldo ve Messi futbolu bıraktıkları zaman)

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar

MeteHD' Alıntı:
Zaten futbol zevk vermiyor artık tahminim 3-4 sene sonra futbol biter (Yani Ronaldo ve Messi futbolu bıraktıkları zaman)
Neden Dünya'da sadece onlar mı top oynuyor?

MeteHD' Alıntı:
Sanırım şimdiye kadar okuduğum en saçma bir futbol yorumu pele , maradona,zidane bıraktıktan sonra futbol bittimi ne alaka :DDDDDDDD

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Fransa cok zorlanmaz diye düsünüyorum.

AssasinS' Alıntı:
Sanırım şimdiye kadar okuduğum en saçma bir futbol yorumu pele , maradona,zidane bıraktıktan sonra futbol bittimi ne alaka :DDDDDDDD
Şu an Premier Lig Ve la Liga hariç bir lig izleniyor mu artık la Liga da izlenmeyecek
Ronaldo ve messi Pele ve Maradona gibi oyuncuların son jenerasyonuydu Artık onlar gibi oyuncu zor gelir (Sakın bana mbappe falan demeyin Mbappe premier lige transfer olsun bakalım Orda başarılı olacak mı )

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

MeteHD' Alıntı:
Şu an Premier Lig Ve la Liga hariç bir lig izleniyor mu artık la Liga da izlenmeyecek
Ronaldo ve messi Pele ve Maradona gibi oyuncuların son jenerasyonuydu Artık onlar gibi oyuncu zor gelir (Sakın bana mbappe falan demeyin Mbappe premier lige transfer olsun bakalım Orda başarılı olacak mı )

Ronaldo premier ligden gidince ingiltere ligi izlenmiyor mu sonra yeni jenerasyon gelecektir zaten simdilik bunlar ön planda yapacak bisey yok bu arada konu tartışmaya gitmesin.

Themistokles' Alıntı:
Ronaldo premier ligden gidince ingiltere ligi izlenmiyor mu sonra yeni jenerasyon gelecektir zaten simdilik bunlar ön planda yapacak bisey yok bu arada konu tartışmaya gitmesin.
Ronaldo la Liga ya gitmeden önce kim vardı la Liga da Messi xavi iniesta dani alves başka isim gelmiyor akla
Premier Lig'de Sayamayacak kadar çok iyi futbolcu var bunu anlatmaya çalışıyorum
Konu neden tartışmaya gitsin bu benim görüşüm

Library_367158

MeteHD' Alıntı:
Ronaldo la Liga ya gitmeden önce kim vardı la Liga da Messi xavi iniesta dani alves başka isim gelmiyor akla
Premier Lig'de Sayamayacak kadar çok iyi futbolcu var bunu anlatmaya çalışıyorum
Konu neden tartışmaya gitsin bu benim görüşüm
E hani sadece Mesi ile Ronaldo tek vardı? :D

Sehmus Talay' Alıntı:
E hani sadece Mesi ile Ronaldo tek vardı? :D
Şu an yukarıda saydıklarımdan kim kaldı ? Puyol u söylemeyi unutmuşum o da bir efsaneydi
Futbolu sadece dünya Kupası'ndan bilenler lütfen yorum yapmasın Daha fazla uzatmayacağım yoksa tartışmaya gidecek

MeteHD' Alıntı:
mbappe premier ligde yapamaz mı :D ğstad sen bence golf voleybol falan izle mbappenin kaç maçını izledin acaba merak ettim doğrusu

Library_367158

Arkadaşa az da olsa hak veriyorum çünkü izlediği kadarıyla yorum yapmış!

dubluynanve' Alıntı:
mbappe premier ligde yapamaz mı :D ğstad sen bence golf voleybol falan izle mbappenin kaç maçını izledin acaba merak ettim doğrusu
Kaç tane premier Lig maçını izledin?
Ben mbappe ye kötü oyuncu demiyorum Premier Lig'de Fransa Ligi'ndeki gibi oynayamaz

MeteHD' Alıntı:
Kaç tane premier Lig maçını izledin?
Ben mbappe ye kötü oyuncu demiyorum Premier Lig'de Fransa Ligi'ndeki gibi oynayamaz
daha 19 yaşında adam ve çok olgun oynuyor premier ligde de gayet oynar dersen ki fransa ligindeki kadar rahat oynayamaz orası doğru çünkü fransa liginde sadece psg, monaco, lyon var iyi olarak zaten psg de oynadığı için diğer rakiplere karşı işi kolay ama premier ligde atıyorum chelsea ye gelse manchester utd, city, tottenham, liverpool, arsenal falan var o kadar rahat oynayamaz tabi ama oynar yani alıştıktan sonra

nik

Torrent-Oyun.com

hırvatlara bak be buraya kadar gelmeleri bile mucizeymiş, hata üstüne hatalar, fransaya hediye ettiler kupayı

Belçika olaydı iyiydi Birdaha öyle kadro zor gelir belçika ya altın jenerasyon du bu seneki kadrosu.

Lúthien

Gazi Üni - BM

Ayyyy gidemde yarin ssd alam bari. 170 liraya james donkey iyi midir. 200 aldi tavsiye alirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt