Dragon Ball FighterZ [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Dragon Ball FighterZ [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 5.07 GB

:pccikistarihi: 3.03.2019
:pcnot: Oyunu RED \ Binaries \ Win64 \ RED-Win64-Shipping.exe'den başlatın.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

450_1000.jpg

Oyun Hakkında :

DRAGON BALL FIGHTERZ da müthiş dövüşçüler ve sonsuz muhteşem dövüşler sizleri bekliyor. Arc System Works işbirliği ile yaratılan ve yapım Anime grafikleri ile öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor bir oyundur.

Özellikler :

DRAGON BALL FIGHTERZ da DRAGON BALL serisini burca sevdiren ve ün kazandıran aynı kaynaktan besleniyor: müthiş dövüşçüler ve sonsuz muhteşem dövüşler.

Arc System Works işbirliği ile yaratılan DRAGON BALL FIGHTERZ mükemmel Anime grafikleri ile öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor bir oyun sunuyor.

3vs3 Tag/Destek:

Rüya takımını kur, süratli tag kombinasyonlarında ustalaşmak için yeteneklerini geliştir.

Müthiş Çevrimiçi Özellikler:

Sıralamalı maçlar, ikteraktif lobi, çılgın 6 oyunculu Party Match.. Her zevke göre bir şey var!

Özel Hikaye Modu:

Bizzat Akira Toriyama'nın gözetiminde yaratılan yeni karakter Android 21'in yer aldığı yepyeni hikayeyi keşfet.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

İşlemci: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-3470, 3.20 GHz

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Radeon HD 6870, 1 GB / GeForce GTX 650 Ti, 1 GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

İşlemci: AMD Ryzen 5 1400, 3.2 GHz / Intel Core i7-3770, 3.40 GHz

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Radeon HD 7870, 2 GB / GeForce GTX 660, 2 GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

BynQuiz

Eventually, everything goes away.
Grafıksel olarak cok başarılı bir oyun yapmıslar anime izliyormus gibi gozukuyor :) paylasım için teşekkurler

tunahan43

Torrent-Oyun.com
süper bir oyun dragon ball serisini izlemedim izlemeyide düşünmüyorum(anime izleyen biriyim ama çok uzun bir seri) gerçekten keşke izleseydim dedirten bir oyun .Zaten 2018 yılınında en iyi dövüş oyunu şeçildi .Kesinlikle hak ediyor.Kombaları zor değil her türlü şeyleri yapabiliyorsunuz.Ben genelde bir kere senaryoyu bitirdim mi silerim dövüş oyunlarının ama bunda 3 tane aynı hikayeyi farklı şekilde oynadığımız için hepsini bitirdim öyle sildim hiçde sıkılmadım kesinlikle öneriyorum bu efsane oyunu

ErhanÇ

Torrent-Oyun.com
İlk adı geçtiği zamanlardan beri çıkışını beklediğim ve merak ettiğim bir oyun. ( O zamanlar Dragon Ball Super izlememin de etkisi vardı ) . Nihayet kırılmış ve deneme şansım olacak. Paylaşım için teşekkürler , umarım stres atabilirim bu dövüş oyununda :)

arkadaşlar oyun başlamadan çöküyor ben mi yanlış yükledim anlamadım gitti

ErhanÇ

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyun başlamadan çöküyor ben mi yanlış yükledim anlamadım gitti
Açıklamalardaki söylenenleri yaptım ve sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Açıklamaları dikkatle okuyup yapmanı tavsiye ederim. Özellikle crack işlemini yaptıktan sonra oyunu RED \ Binaries \ Win64 \ RED-Win64-Shipping.exe'den başlatırsan sorunsuz bir şekilde çalışıcaktır .

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt