Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

exper1998

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

Arkadaşlar oyunu indirdim uzantıları.bin şeklinde ve ben bu uzantıları hangi program ile denedıysemde açılmıyor yardımcı olabılecek varmı

RicardoQuaresma17

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

exper1998' Alıntı:
Arkadaşlar oyunu indirdim uzantıları.bin şeklinde ve ben bu uzantıları hangi program ile denedıysemde açılmıyor yardımcı olabılecek varmı
Kardesim Daemon Tools'u veya Power Iso bilgisayarina indir ve pc'ni yeniden baslat.
Sonra bu dosyaya sağ tıklıyoruz.
ve önce PowerISO sekmesine sonra Mount... ve sonra herhangi bi drive ı seçiyoruz.
Bu işlemle elimizde ki image dosyasını mount etmiş yani sanal sürücü yapmış olduk...
bu işlemden sonra "Bilgisayarım" a giriyoruz.. buraya kadar ki işlemi sorunsuz yapmışsanız yaptığınız sanal sürücü karşınıza çıkacaktır..
Ardından normal bir cd den oyun kurarmış gibi oyunu kuruyoruz...
Umarim yardimci olabilmisimdir! Iyi Oyunlar kardesim, hayirli Geceler.

exper1998

Torrent-Oyun.com

RicardoQuaresma17' Alıntı:
Kardesim Daemon Tools'u veya Power Iso bilgisayarina indir ve pc'ni yeniden baslat.
Sonra bu dosyaya sağ tıklıyoruz.
ve önce PowerISO sekmesine sonra Mount... ve sonra herhangi bi drive ı seçiyoruz.
Bu işlemle elimizde ki image dosyasını mount etmiş yani sanal sürücü yapmış olduk...
bu işlemden sonra "Bilgisayarım" a giriyoruz.. buraya kadar ki işlemi sorunsuz yapmışsanız yaptığınız sanal sürücü karşınıza çıkacaktır..
Ardından normal bir cd den oyun kurarmış gibi oyunu kuruyoruz...
Umarim yardimci olabilmisimdir! Iyi Oyunlar kardesim, hayirli Geceler.
Kardeşim dediklerini Önceden denedim ve ilginçtirki açamıyorum öncedende bin. uzantılı oyunları yüklemişmiğim var ama ne hikmetse bu oyunda boyle bır sıkıntı yaşıyorum

RicardoQuaresma17

Torrent-Oyun.com

exper1998' Alıntı:
Kardeşim dediklerini Önceden denedim ve ilginçtirki açamıyorum öncedende bin. uzantılı oyunları yüklemişmiğim var ama ne hikmetse bu oyunda boyle bır sıkıntı yaşıyorum
Indirdigin dosyadami bir sikinti var acaba? Hangi torrent programi ile indirdiysen dosyalari kontrol etmeyi dene kardesim, belki oyun eksik inmistir veya antivirus programi yada windows defender bir dosyayi silmistir.

exper1998

Torrent-Oyun.com

RicardoQuaresma17' Alıntı:
Indirdigin dosyadami bir sikinti var acaba? Hangi torrent programi ile indirdiysen dosyalari kontrol etmeyi dene kardesim, belki oyun eksik inmistir veya antivirus programi yada windows defender bir dosyayi silmistir.
Hocam dedıgın gıbı virüs programıyla ılıgılı bır sorunmus sagol yardımcı oldugun ıcın ama oyunu kurdum ve cracklerı update yapmama ragmen origin aktıvasyon muhabbetı yıyorum bır bılgın varmı bu konuda

RicardoQuaresma17

Torrent-Oyun.com

exper1998' Alıntı:
Hocam dedıgın gıbı virüs programıyla ılıgılı bır sorunmus sagol yardımcı oldugun ıcın ama oyunu kurdum ve cracklerı update yapmama ragmen origin aktıvasyon muhabbetı yıyorum bır bılgın varmı bu konuda
Nedemek kardesim. Aktivasyon hatasi sundan kaynaklanabilir. Ilk update'yi yaptikdan sonra crack islemini yapicaksin. Ama sen ilk crack sonra üzerine update yaparsan, crack tekrar yapman gerekir, yoksa aktivasyon hatasi alirsin. Bildigim kadariyla. Bi dene bakalim.

EDIT:Su videodaki adimlarida uygulayabilirsin kardesim!

https://www.youtube.com/watch?v=K1yoCTYL9DI

BlackDark

oyun delisi

oyun gayet güzel :thumbup: :thumbup: listeye aldım ve dusuk boyutta harika repack candır ya

Crack dosyasını bulamadım yardımcı olur musunuz? Oyunu açınca Origin ile giriş yap diyor.

Bu oyunun Türkçe yaması yok mu?

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
ana hikayeyi arkadaşınla oynayabilmek olarak yok, temelinde zindan temizlemek olup, ana oyundan bağmsız ayrı bi' multiplayer hali varmış arkadaşlarınla oynayabildiğin.
@asi55

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt