Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

zorro009

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

Hocam the setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program diye bir hata alıyorum
nedir sorun

Baby Jesus

Just a Helper
Ynt: Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

zorro009' Alıntı:
Hocam the setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program diye bir hata alıyorum
nedir sorun

Düzgün inmemiş olabilir.

okan99999

Torrent-Oyun.com

dark souls gibi bir oyun mu bu

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

hayır alakası yok ds ile.

Aqely

Supreme One

Dlcler dahil mi acaba buna

İndirmiştim yükledim kaldı kaldı kaldı sonra kaldırdım (Oynamadım) aslında güzel oyuna benziyor tekrar mı indirsem acaba hmm...

meteora04

Torrent-Oyun.com

Arkadaslar internette bu oyunun cd keyi var acaba bu korsan olanı indirsem ve o cd keyi satın alsam online oynaya bilirmiyim ??

IDontHave

Torrent-Oyun.com

Setup.exesinde virüs bulundu acaba özel olarak atabilcek var mı

sedasyon

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler

egekaplan7

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler :thumbup: güzel oyun 8)

CheGuevaraTr

Torrent-Oyun.com

:) :) Şuan iniyor umarım güzeldir boşa indirmiyorumdur indirme bitince nasıl olduğunu yazacağım :)

clyn006

Torrent-Oyun.com

oyunu yükledim fakat oyuna erişim sağlayamıyorum Error veriyor malesef :(

loka07

MEKATRONİK MÜHENDİSİ.

oyun nasıl arkadaşlar deneyenlerden fikirleri alalım ? önceki oyunlar muhteşemdi ama her güzelliğin bir sonu var nede olsa :D

Upload yapan arkadaşın eline sağlık, kolay gelsin.

loka07

MEKATRONİK MÜHENDİSİ.

SpAwN' Alıntı:

Dragon Age: Inquisition
⠀⠀[Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: Setup
:pcplatform: PC
:pcsurum: Dragon Age Inquisition 2014 RePacK MULTi2-SGAMES
:pccrack: Gerektirmiyor ama Crack Fix v2'yi İndirmek İçin; TIKLAYIN!
:pcboyut:17.7 Gb

:pccikistarihi: 13.12.2014
:pcnot: Sadece 64Bit Sistemlerde ve 4 Çekirdekli İşemcilerde Çalışır! Ayrıca kayıpsız bir Repack'tir, oyunun sürümü v1.2 yamasına kadar güncellenmiş halidir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Serinin ilk oyununda yakaladığı başarıyı, ikinci yapıma aktarmayı başaramayan BioWare, Dargon Age III: Inquisition ile hatalarını telafi etmeye hazırlanıyor.

Dargon Age II blogları üzerinden Mark Darrah tarafından yapılan duyuruda, oyunun isminden senaryo hakkında bir şeylerin çıkartılabileceği söylense de, şu an için herhangi bir bilgi yok. Oyundaki en önemli değişiklikler ise, Forstbite 2'yi temel alan yeni grafik motoru, daha geniş bir dünya, daha fazla özelleştirme ve oyuncunun seçimlerinin eskiye göre daha çok ön planda olması.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64 Bit Sadece!)

İşlemci: Intel Quad Core @ 2.0 GHz yada AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: Radeon HD 4870 / GeForce 8800 GT (512MB VRAM Shader Model 4.0 ve DirectX 10 destekli)

DirectX: 10

Sabit Disk: 30 GB Boş Alan

:pcoyunfragmani:

[glow=black,2,300]Aşağıda vereceğim tracker'ları kullanısanız siz de benim gibi çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz:
Kod:
http://tracker.trackerfix.com:80/announce

udp://9.rarbg.me:2710/announce

udp://11.rarbg.me:80/announce

udp://10.rarbg.me:80/announce

udp://12.rarbg.me:80/announce

udp://9.rarbg.com:2710/announce

udp://tracker.token.ro:80/announce

udp://tracker.zond.org:80/announce

udp://bt.rutor.org:2710

http://retracker.local/announce

udp://tracker.openbittorrent.com:80

udp://tracker.publicbt.com:80

udp://tracker.istole.it:80

udp://open.demonii.com:1337

hocam bende crack hatası aldım verdiğin tüm ilaçları kullandım v4 v3 v2 v3 fix filan hepsi sadece v4 de tepki vermiyor sandım ama ondada aynı hatayı geç aldım. Şimdi şöyle anlatayım virus programlarını filan her şeyi devre dışı bıraktım. setup ı yönetici olarak çalıştırdım. kurulumu yaptım directx filan işte onların hepsini kurdum. launcher ı yönetici olarak başlatmaya çalıştım ama olmadı, sonrasında verdiğin diğer crackleride kullandım ama çözüm olmadı atladığım bir kısım varmı hocam benden kaynaklı ?​

Kemal Cakir

Torrent-Oyun.com

repack derken ne kadar sürede oyunu kuruyor acaba şu an indiriyorum

Kemal Cakir

Torrent-Oyun.com

aktivasyon sorunu yasıyorum eeee nasıl çözücez

Kemal Cakir

Torrent-Oyun.com

burdan yazılanların hepsine baaktım hic bir şekilde aktivasyon sorununa çare yok update yaptık crack fix denedik olmuyor ugrasmayın bence

nazliozcan

Torrent-Oyun.com

muhteşem oyun teşekkürler

Vanga

Torrent-Oyun.com

Oyun beklediğimden iyidi thanks:.

tunahan43

Torrent-Oyun.com

oyunun trailerini izledim çok iyi geldi türkçe yaması var mı çıkar mı ? birde oyun zor mu ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt