Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Blackburun

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dragon Age™ Inquisition [Repack] FULL Torrent HIZLI PC indir

Bir şey sorucam 4 çekirdeği olmak zorundamı yoksa bir programla falan düzeltebiliyormuz ? ::)

Fexis

Seviye 1

Beyler antivirüsü , windows defender ve güvenlik duvarı vs. herşeyi devre dışı bıraktım yinede olmuyor çıldırıcam. 3 kere silip kurdum. Her cracki denedim. Bu nasıl bir sürüm ya! Her seferinde şu lanet olası aktivasyon şeyi geliyor. 17,7 gb boşa mı indirdim ben? Sorunun çözümünü bulmak için 47 sayfanın hepsine de baktım...

Fexis

Seviye 1

Lütfen yardım edin.

Fexis

Seviye 1

GameLord' Alıntı:
Flood yapma. İnternetten aktivasyon kodunu ara veya Crack yap.
Crack yaptım , aktivasyonla olmuyor.

Arkadaşlar sorunu çözdüm fakat şimdi başka bir hata daha var. Hiç hata vermeden direk masaüstüne atıyor.

Chen

Torrent-Oyun.com

Beyler lütfen yardım bu çıkan son versiyon mu yoksa daha fazla update varmı

denizslr2

Torrent-Oyun.com

YAV BÖYLE BİRŞEY OLMAZ SİZ NEKADAR BECERİKSİZSİNİZ CRACK LİNKİNE BASIYORUM BAŞKA YERE GİDİYOR TEKRAR TORRENT SAYFASI AÇILIYOR NE ZAMAN Bİ LİNKE BASSAM DRAGON AGEİN CRACİKİNİ VE UPDATEİNİ İNDİREMEDİM VARYA AYZIKLARI OLSUN SİZE

skaDa

Emre AYAZLI

Crack yapıyorum olmuyor aktivasyona giriyor yardım edermisiniz?

Ynt: Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

Torrent cidden trackerlarla daha hızlı oluyor denendi :thumbup: :thumbup:

Ynt: Dragon Age: Inquisition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

arkadaşlar oyunu indirdim ama setup.exe yok :( torrentten dosyaları tekrar tarattım ama bir sorun bulmadı ayrıyeten setup.exe yi indiriyorum ama klosörü açtığımda orada olmuyor

swekon

Torrent-Oyun.com

Ya şu EA aktivasyonu sorununu çözmeyi başaran bi babayiğit yok mu allah aşkına? 2 gündür bu sorunla cebelleşiyorum. Bu işi sonuca bağlayan kimse olmamış daha :-[ :-[ :-[

swekon' Alıntı:
Ya şu EA aktivasyonu sorununu çözmeyi başaran bi babayiğit yok mu allah aşkına? 2 gündür bu sorunla cebelleşiyorum. Bu işi sonuca bağlayan kimse olmamış daha :-[ :-[ :-[
Crack'i Doğru yaptığınızdan emin misiniz ?

swekon

Torrent-Oyun.com

titanx' Alıntı:
Crack'i Doğru yaptığınızdan emin misiniz ?
eminim kardeşim hatta bir sürü crack denedim belki aşka sürümlerinde düzelir diye fakat olmadı. Win8 kullandığım için kaynaklanmasından şüpheleniyorum

hckrth58

Torrent-Oyun.com

Oyunu indirdim kurdum. Çift tıklıyorum takmıyor beni defalarca yaptım yok kaldırdım kurdum denedim yine yok. Takmıyor beni hiçbirşeyde çıkmıyor ekrana. s12:.

Nordas

Torrent-Oyun.com

thanks:. thanks:. fakat maalesef çalışmadı bende.Crack'i yaptıktan sonra launcherdan çalıştırdım birde yönetici olarak çalıştırdım ama hiç biri olmadı. şöyle bir şey yazıyor

Ardından Tamam'a bastıkdan sonra şöyle bir yer açılııyor.

Lütfen yardım eder misiniz beyler, adminler çok teşekkür ederim şimdiden

princekemal

My Vengeance Ends Now

Nordas' Alıntı:
thanks:. thanks:. fakat maalesef çalışmadı bende.Crack'i yaptıktan sonra launcherdan çalıştırdım birde yönetici olarak çalıştırdım ama hiç biri olmadı. şöyle bir şey yazıyor

Ardından Tamam'a bastıkdan sonra şöyle bir yer açılııyor.

Lütfen yardım eder misiniz beyler, adminler çok teşekkür ederim şimdiden
Bende de aynısı oluyor.

Kva41

Evli,mutlu,çocuksuz.

Her şeyi denedim olmuyor. Söylenenleri bir bir yaptım olmuyor..

Repack versiyonu indirdim en son olarak ve ne yazık ki olmadı yine. Activasyon istiyor. Crackleri denedim,güncellemeyi yaptım ve hala aynı.. Gerçekten yardımcı olabilecek var mı ? Kaç gündür bunla uğraşıyorum. Özel mesaj atamadığımdan,yardımcı olacak kişi bana özelden telefon,steam vs atarsa çok sevinirim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt