Torrent-Oyun | DOOM ETERNAL: The Ancient Gods - Part 1 ve 2 - [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

abbush

Seviye 1
Ben de dün yükleyip yama aradım fakat yeni sürüm için Türkçe yama bulamadım.Eski sürüm translate yama var ama o da bu sürüme yüklenince oyunu bozuyormuş.Tek alternatif kalıyor o da Anonymous'un ücretli yaması.Belki ilerde tekrar bir translate yama yapılabilir.Büyük ihtimal ben birkaç gün sonra Industria'dan sonra oynamaya başlarım.Umarım o zamana kadar yapay zeka çevirisi yapılır.Gerçekten çok iyi bir yamaya ihtiyacı olan bir oyun olmadığı için yapay zeka da iş görürdü.Yamasız da oynanır bu arada.Grafikleri ve oynanışı muhteşem bir oyun.
Teşekkür ederim adminim. Nedense bu ücretli çeviriye pek güvenmiyorum. Özellikle çok büyük olmayan bir kuruluşa online ödeme yapmak sıkıntılı gibi :) Katılıyorum kesinlikle çok başarılı bir oyun :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim adminim. Nedense bu ücretli çeviriye pek güvenmiyorum. Özellikle çok büyük olmayan bir kuruluşa online ödeme yapmak sıkıntılı gibi :) Katılıyorum kesinlikle çok başarılı bir oyun :)
Güvenilir bir gruptur dostum, sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum.Gördüğüm kadarıyla her türlü sorunda da sonuna kadar yardımcı oluyorlar ama yine de sen bilirsin.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam bu oyunu ben istek olarak iletecektim, siz zaten paylaşmışsınız. Teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Rica ederim hocam, bu tür önemli ve çok beklenen oyunları elimden geldiğince ekliyorum.Diğer oyunları da 'oyun istekleriniz' bölümüne konu açıldıkça yardımcı olacağız.Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

endernur

Torrent-Oyun.com
Empress ve Dodi repacks versiyonda oyunu kurup crack yaptığımda steam offline durumda online olarak açın diyor acaba neden olabilir?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Empress ve Dodi repacks versiyonda oyunu kurup crack yaptığımda steam offline durumda online olarak açın diyor acaba neden olabilir?
DODI'de crack yapmaya gerek yok.Ayrıca ben de DODI indirip yükledim fakat hiçbir sorunla karşılaşmadım.Acaba Steam'in kurulu olup olmamasıyla mı alakalı bir durum var? Mesela Steam yüklü değilse yüklemeniz gerekiyor olabilir veya güncel değilse güncellemek gibi.Bi' deneyin isterseniz.oyunu tekrardan yüklemeyi de deneyebilirsiniz.Crack'in engellenmemesi için de virüs koruma programlarınızı da yükleme esnasında durdurun.

Bundan bir süre önce yine bu oyunu indirmiştim oyuna tıklasam da her şeyi denesem de oyun tepki vermiyordu görev yöneticisinde çalışıyordu ama ekrana oyun gelmiyordu. Bir kaç ay sonra yine buradan indirdim yeni çıkmıştı yine aynı sorun devam ediyor oyuna ne yaparsam yapayım tepki vermiyor açılmıyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eline sağlık Oyun sana yağı gibi kayıyo maşallah.
Teşekkür ederim dostum.Aynen, oyun dediğin gibi hem süper olmasa da optimizasyonu çoğu oyuna göre iyi, hem de Part 1'in giriş bölümündeki grafikleri beni baya büyüledi.Bu kadar iyi grafiğe bu optimazsyon, gerçekten şahane bir iş başarılmış bu oyunda.Oyunun oynanışı da muazzam zaten.Şu aralar Control oyununa başladım, belki Control'ü bitirdikten sonra Türkçe yama gelir diye şimdilik bekletiyorum, umarım translate de olsa yapan birileri çıkar.

Teşekkür ederim dostum.Aynen, oyun dediğin gibi hem süper olmasa da optimizasyonu çoğu oyuna göre iyi, hem de Part 1'in giriş bölümündeki grafikleri beni baya büyüledi.Bu kadar iyi grafiğe bu optimazsyon, gerçekten şahane bir iş başarılmış bu oyunda.Oyunun oynanışı da muazzam zaten.Şu aralar Control oyununa başladım, belki Control'ü bitirdikten sonra Türkçe yama gelir diye şimdilik bekletiyorum, umarım translate de olsa yapan birileri çıkar.
Bn dlc 1'i bitirdim sayılır biraz hızlı oldu dlc 2'yide bikaç günde temizlerim.

Biraz geç oldu. Şmdi Ana Hikayde problem yok Dlc 1 ve 2'ye Gelcek Olursak bazı bölümleri tek seferde hata ypmadan geçmek gerekiyo aksi halde oyun buga girip bölümü bitirip oyuna dvm etmeye izin vermiyo Bazı bölümlerdeyse oyun ekran kalitesini düşürerek o bölümü bitirmek gerekiyo aksi haldede yeşilimsi köpek bazı yerlerde buga girip devam ettirmiyo oyunu.

İLK ÖNCE BU LİNKTEKİ KODLARI TXT DOSYASINA KAYDEDİP UZANTISINI .CT YAPIN
SONRA OYUN AÇIKKEN CT UZANTILI DOSYAYI CHEAT ENGİNE İLE OYUNA İNJECT EDİP
HİLE KODLARININ OYUNDA YAZILABİLMESİ DURUMUNU AKTİF EDİN.

https://paste2.org/gMvxLCkG

SONRASINDA AŞADAKİ KODLARI KULLANABİLİRSİNİZ.

https://paste2.org/Vs2F3gO6

DİPNOT: OYUNUN BU KIRILAN SÜRÜMÜNDE SEBEBİNİ HALA ANLAMIŞ DEİLİM KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞMEKLE BERABER ULTRA NİGHTMARE SÜRÜMÜ OYNANAMIYO (Bİ YOL BULURSAM POSTU GÜNCELLERİM)
BİKAÇ KİŞİDE TAM TERSİ OYUNU UNM MODUNDA GAYET RAHAT BİTİRMİŞ.

SEBEBİNE GELCEK OLURSAK Bİ TAKIM SIKINTILAR MEVCUT BU SADECE BİRİSİ

ÖRNEKLENDİRELİM -> MESELA OYUNUN BİYERİNDE (MİSSİON Cultist Base)

ÖNÜNE GELDİĞİMİZDE AÇIK OLMASI GEREKEN Bİ KAPIDAN GEÇMENİZ GEREK AMA AÇIK OLMASI GEREKİRKEN Bİ BAKIYOZ KAPI AÇIK DEİL
BUNUN İÇİN OYUN EKRANINA GERİ GELİP TEKRAR CONTINE GAME YAPMAK GEREKİYO SONRASINDA KAPI AÇIK OLUYO VE DEVAM EDEBİLİYOZ.

ULTRA NİGHMARE MODUNDA MALUMUNUZ CHECKPOİT SAVE GİBİ ŞELER OLMADIĞI İÇİN BU MODDA Bİ TÜRLÜ OYUNA DEVAM EDİLEMİYO, BU VE Bİ YUKARDAKİ POSTTA SÖLEDİĞİM ÜZERE OLAN ŞELERİN HARİCİNDE DİĞER ZORLUK SEVİYELERİNDE OYUN RAHAT RAHAT OYNANIYO SAĞLAM Bİ MAKİNEDE FPS ORANLARI 185-290 ARASI GAYET STABİL.

SON OLARAK ŞÖLE UFAK TEFEK KANSERLİK AMA PEKTE SORUN SAYILMIYCAK SIKINTILARDA MEVCUT.
(DLC1 VE 2'DE FARK ETTİM) - GERÇİ FARKETMİYEN ANORMALDİR.
SİZİ UZAĞA FIRLATAN MAVİ HAVA İMİTÖRLERİ SİZİ BAZEN UZAĞA FIRLATMIYO GİDİCEĞİNİZ YEREDE Bİ TÜRLÜ GİDEMİYOSUNUZ, BÖLÜMÜ YENİDEN BAŞLATMAK SORUNU ÇÖZÜYO. BAZEN BİKAÇ KERE ÜSTÜSTE OLABİLİYO. Bu en fazla (DLC2 - Mission - Blood Swamps) Bölümünde yaşanıyo

GENEL OLARAK BU ŞELER SADECE ZAMANINIZDAN ÇALIYO OYUNU BİTİRMEYE İZİN VERMİYCEK BUGLAR MEVCUT DEİL.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt