DOOM ETERNAL Crack Only / Sadece Crack [CODEX] - FULL - Tek Link indir Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

casper3428

Torrent-Oyun.com
drmfree sürümünü indirdim bugun yayınlanan crack dosyasını yaptım ama yine bağlantı istiyor ne yapmamız lazım
yeniden codex mı indiricez
teşekürler

casper3428

Torrent-Oyun.com
açıldıkdan sonra online bağlantı hesap istiyor

DOOMEternalx64vk.exe" add + com_skipSignInManager 1 bunu ekliyorduk galba ama ondada aynısı oluyor çıkan şu crack işe yarasaydı keşke

dark00prince

Torrent-Oyun.com
arkadaşllar DOOM.Eternal-DRMFREE kayıt olun girin oynayın ben bi kullanıcı adı ve mail deniyim dedim girdi dire :) oyunun yarısına geldim bile:D

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
Non drm sürümünü indirdim bende ama steam sayfasına atıyor. Codex crackları da işe yaramıyor ne yapabiliriz?

bendede aynı sıkıntı var steam sayfasına atıyor sanırım indirmekte acele ettik

Kaldırılan drm sürümün yorumlarına dün paylaşmıştım fakat konu kaldırılınca arada kaynadı.. Düzenlenmiş fix. Bunun sayesinde dün birkaç arkadaş sorunsuzca kayıt vs istemeden oyuna girebildiler. Deneyin ve duruma göre yorumlara çalıştı çalışmadı belirtin dostlar . Umarım yardımcı olur..

https://drive.google.com/file/d/1eoSDJ0i2l-iGxbRCZJ7Zxk3vP4mOBtU8/view

Kaldırılan drm sürümün yorumlarına dün paylaşmıştım fakat konu kaldırılınca arada kaynadı.. Düzenlenmiş fix. Bunun sayesinde dün birkaç arkadaş sorunsuzca kayıt vs istemeden oyuna girebildiler. Deneyin ve duruma göre yorumlara çalıştı çalışmadı belirtin dostlar . Umarım yardımcı olur..

onuda attım şimdi tıklayınca 1 saniye siyah ekran gösterip geri çıkıyor girmiyor

casper3428

Torrent-Oyun.com
1-sahte isim şifre ile açıldı
2-new game seçildi
3-loadıng ve yüzde 99 gelince direkt masaüstüne atıyor
4-ekran kartı güncel güvenlik duvarı kapalı ayrı koydugunuz codex crack denedi ondada tam aynı yerde atıyor

neden

Dreamblack55

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler dostum verdiğin crack işe yaradı oyun sorunsuz çalışıyor arkadaşlar üyelik isteyenler siyah ekranda kalanlar için bu crack kullanın bendede üyelik istiyordu bunu uyguladım sorunsuz açıldı oynuyorum şu an ama ben oyunu fitgirl repack indirdim bu crack kullandım buna rağmen oyunuz açılmıyorsa sistemde sorun vardır arkadaşlar

Teşekkürler dostum verdiğin crack işe yaradı oyun sorunsuz çalışıyor arkadaşlar üyelik isteyenler siyah ekranda kalanlar için bu crack kullanın bendede üyelik istiyordu bunu uyguladım sorunsuz açıldı oynuyorum şu an ama ben oyunu fitgirl repack indirdim bu crack kullandım buna rağmen oyunuz açılmıyorsa sistemde sorun vardır arkadaşlar
Rica ederim kardeşim iyi oyunlar..

bernickle

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar verdiğiniz tüm crackleri kullandım ama çalışmadı oyun açılmıyor siyah ekran bile açılmıyor ne yapmam lazım?

beyler oyunu açmayı başardım eğer oyun açılmıyorsa driverlarınızı güncelleyin açılıyo

Son düzenleme:

Death

Elizabeth Olsen
arkadaşlar verdiğiniz tüm crackleri kullandım ama çalışmadı oyun açılmıyor siyah ekran bile açılmıyor ne yapmam lazım?

beyler oyunu açmayı başardım eğer oyun açılmıyorsa driverlarınızı güncelleyin açılıyo
Bugün bir crack daha çıktı onu denesene bir

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
Üşenmedim sildim ve codex i indirdim buradan. Üstüne bir de only crack attım. Yaklaşık 3 4 saat oynamışımdır. Girişte hesap soruyor nickname ve şifreyi sallayın direkt giriyor zaten. Drm sürümüne gelirsek bypass falan vardı ama onlarda işe yaramıyor bende.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt