DOOM ETERNAL [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mae_ayberk

Torrent-Oyun.com
oyunu bıtırdım sorunsuz bır sekılde sadece 3 bolumde bug var onuda fıx le halletım atma vs hıc yapmadı

edit: fix i yaptıktan sonr aoyunu mecbur bastan oynıcaksınız
Kardeş fix'i bana da yollarsan çok büyük iyilik yapmış olursun. Bir de bu fix'i oyuna başlamadan yapsak direkt sorunsuz devam edebiliyoruz heralde?

gönderdim oyunu kur ckrakı bunu yap oyna ben bıtırelı baya oldu :D
Selamlar.oyunu indirdim henüz kurmadım.bug olayı batman originsden beri lanetim.bu oyunda da bug var sanırım.fix varsa hala mevcutsa yardım eder misin dostum.batman origins de fix yok diye oyunu sildim.sinirden.üstelik origisne severek hayranlıkla oynadım.havalandırma boşluğunda bugdan sonra delirdim geçemeyince sildim.doomu sorunsuz oynamak için fix vs. varsa sevinirm.

kardeşim çok sağol, profil fotoğrafımdan anlaşıldı gibi eski doom'larla büyüdüm. doom (2016)'dan sonra bunun düzeltmesi için beklemek istemiyordum, hemen yolladın eline sağlık
Merhaba.ekte de belirttğim üzere buglar ile başım fena dertte.rica etsem sen de bana atabilir msn?

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Selamlar.oyunu indirdim henüz kurmadım.bug olayı batman originsden beri lanetim.bu oyunda da bug var sanırım.fix varsa hala mevcutsa yardım eder misin dostum.batman origins de fix yok diye oyunu sildim.sinirden.üstelik origisne severek hayranlıkla oynadım.havalandırma boşluğunda bugdan sonra delirdim geçemeyince sildim.doomu sorunsuz oynamak için fix vs. varsa sevinirm.

gönderdim

Çok teşekkürler Trg
Çok teşekkürler.Sana bir şey daha sorsam olur mu.bu sayfayada hatta konusundan bahsettim hatta bu konuyla ilgili başlık bile açtım da kimse bir şey yazmadı eskidi tabi.batman origins de burnley towerda ilk bugla karşılaştım ve ilerleyemedim maalesef.sinirden sildim oyunu.yok zıplamaymış havada süzülerek oraya girmek denedim hem de çok olmadı.var mı tavsiyen fix vs.batman origins le ilgili.tam sorunsuz oynamak için.çok sağ ol.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Çok teşekkürler Trg

Çok teşekkürler.Sana bir şey daha sorsam olur mu.bu sayfayada hatta konusundan bahsettim hatta bu konuyla ilgili başlık bile açtım da kimse bir şey yazmadı eskidi tabi.batman origins de burnley towerda ilk bugla karşılaştım ve ilerleyemedim maalesef.sinirden sildim oyunu.yok zıplamaymış havada süzülerek oraya girmek denedim hem de çok olmadı.var mı tavsiyen fix vs.batman origins le ilgili.tam sorunsuz oynamak için.çok sağ ol.

o oyunu kurmadım jiç ne desem yalan olur

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Eyvallah dostum sağ olasın.o bug yediğim kısmı göğsümü kabrta kabarta gururla geçmek için bu oyunu tekrar yükelr oraya kadar yine oynarım.çok sevdim oynanışı grafiikler efektler ara geçişler vs.denk gelirse artık..
oyna guzel oyun bıtırdım ben sende bıtır :D

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One, Ve devam olarak yeni dlc ler gelicek birileri umarım kırılmaları için bi el atar.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt