DOOM [CorePack] | FULL - Torrent Oyun indir - Download - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: DOOM [CorePack] | FULL - Torrent Oyun indir - Download - PC

arkadaşlar kaç tane update var bu sürümde bildiğim kadarıyla 5 tane update çıktı kaçı bunda var

tunahan43

Torrent-Oyun.com

bu sürümü indirmeyi düşünüyorum sorun yaşayan var mı ?

BlackDark

oyun delisi

süper aradıgım sürüm gelmiş şşimdi listeye alıyorum :thumbup: süpersiniz

ekvator

Torrent-Oyun.com

Paylaşım için teşekkürler. yükleme sorunsuz oldu ve oyun baştaki yapımcı firmaların görselleri ile başladı fakat yükleme ekranı %0 da kalıyor ve ilerlemiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Web sitesi
www.youtube.com

DOOM [CorePack]
⠀⠀ FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: RePack by CorePack (CPY Cracked)

:pccrack: Gerektirmez

:pcboyut: 30.74 GB

:pccikistarihi: 09.09.2016

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DX 11 destekli ekran kartı zorunludur!

:pcnot: Kurulum 40-45 dakika sürer! Kurulmuş halindeki boyutu 40.7 GB'dir!

:pcnot: Kuruluma başlamadan önce antivirüsü ve Windows Defender'ı kapatın!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

FPS türünün öncü stüdyosu ve Deathmatch’in yaratıcısı id Software’in geliştirdiği Doom; vahşi, müthiş eğlenceli ve zorlu bir modern FPS tecrübesi sunmak için geri döndü. İster tek kişilik senaryo modunda Cehennem’in dibinde iblis güruhlarını temizlemekle uğraşın, ister sayısız multiplayer modda arkadaşlarınıza karşı mücadele edin; zorlu iblisler, inanılmaz yıkıcı silahlar ve hızlı, akıcı oynanış ile aksiyon dolu bir FPS sizi bekliyor.

Bir sebeple buradasınız. Union Aerospace Corporation’ın Mars’taki devasa araştırma tesisi vahşi ve güçlü iblislerce istila edilmiştir ve onların dünyasıyla bizimki arasında yalnızca tek bir kişi ayakta kalmıştır. Yalnız bir Doom askeri olarak tek bir göreviniz var: Hepsini öldürmek.

:surum:

Tüm güncellemeler yapılmıştır!

Credits videosu ve korsan sürümde işe yaramadığı için Multiplayer ile SnapMap özellikleri çıkartılmıştır.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 - 8 - 10 (64 bit!)

İşlemci: Intel Core i5-2400 - AMD FX-8320

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 - AMD Radeon HD 7870 (2 GB)

DirectX: Version 11

Boş Alan: 55 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 - 8 - 10 (64 bit!)

İşlemci: Intel Core i7-3770 - AMD FX-8350

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 - AMD Radeon R9 290 (4 GB)

DirectX: Version 11

Boş Alan: 55 GB

:pcoyunfragmani:

nerden indircegiz torent dosyasını.yardım lütfen.

walhalla

...And Justice For All
Oyunun bu sürümünü indirdim fakat oyun başlamıyor, simgeyi çalıştırdıktan sonra yanıt yok. Sorunu nasıl çözebilirim. Benzer sorunu yaşayanlar var mı ?

Son düzenleme:

ugur_ultraslan

Torrent-Oyun.com
Örümcek bossta son hamleyi yapmıyor(örümceği öldürdükten sonra glory kill yapması)takılıyor internette araştırdım ama çare bulamamışlar galiba. bende orada takılı kaldım geçemedim son bölümü.

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
Rezilliğe bak, oyunu açıyoruz Vulkan kullanamıyoruz. Ne zaman Vulkana geçsem crash verip çöküyor. VulkanRT ve sdk ları yükledim, dll leri yeniledim, gpu driverını temiz kaldırıp eski sürüm yükledim nafile.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt